Gürsoydan FB İtirafı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oteb

Üye
    Konu Sahibi
Gürsoydan FB İtirafı
Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ergun Gürsoy, ezeli rakipleri Fenerbahçe'nin son dönemde her alanda kendilerini geride bıraktığını ve bunun da camiada büyük rahatsızlık yarattığını söyledi.
Ergun Gürsoy, bir internet sitesine verdiği özel röportajda, taraftarların son dönemde artan protestolarına değinerek, bunda Fenerbahçe ile aralarındaki farkın açılmasının etkili olduğunu savundu.
Tepkilerin geçtiğimiz yıllarda da olduğunu söyleyen Gürsoy, ''Çünkü Fenerbahçe hem yapısal olarak, hem ekonomik olarak, hem de sportif başarı olarak çok gerilerden gelip önümüze geçtiği için, bu taraftarların sinir sistemini bozdu. Bizimkini de bozdu. 5 sene Avrupa'da fevkalade futbol oynamış, başarılar elde etmiş, tesisleşmiş, her türlü özelliği olan bir takımın, kalkıp da Fenerbahçe'nin gerisinde olması nasıl olur? Bu durum hem seyirciyi hem de bizi etkilemiştir, bunu inkar etmenin anlamı yok'' diye konuştu.

Gürsoy'un söylediklerini okuyunca aklıma ; Doğru söze ne denir yada Aklın yolu bir gibi deyimler geliyor... :artı:

karizma

karizma

Üye
Helal olsun iyi demiş fenerde galatasarayda avrupada buyuk takım olma çabalarında her iki takımda bızı gururlandırır

dj_scorpion

Üye
hadicanım bu haber fasafiso
hiç bi yonetici kendi takımı hakkında boyle konuşma yapmaz
eger haberin yoksa bile alıntı yaptıgın yer uydurmadır
saygılarrr...

Salihyet

Salihyet

Üye
spor haberlerinde bu açıklama çıkar eğer aslı varsa

oteb

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by dj_scorpion@Oct 7 2005, 02:36 PM
hadicanım bu haber fasafiso
hiç bi yonetici kendi takımı hakkında boyle konuşma yapmaz
eger haberin yoksa bile alıntı yaptıgın yer uydurmadır
saygılarrr...
[post=186202]Quoted post[/post]​
bkz. ...

oteb

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by salihyet@Oct 7 2005, 02:50 PM
spor haberlerinde bu açıklama çıkar eğer aslı varsa
[post=186209]Quoted post[/post]​
bkz. ...

Caine

Caine

Üye
ergun bazı yerlerde iyi demiş ama hiçççbir zaman gs bir takımın altında kalamaz ve çok büyük bir camiadır... bir silleyle yıkılacak klup değildir :nono: bu yaşıma kadar asla ama asla fbyi kıskanmadım. şahsım adına söylüyorum ama kıskanıldığımızı hep iyi bilirim :DD

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by Caine@Oct 8 2005, 06:59 PM
ergun bazı yerlerde iyi demiş ama hiçççbir zaman gs bir takımın altında kalamaz ve çok büyük bir camiadır... bir silleyle yıkılacak klup değildir :nono: bu yaşıma kadar asla ama asla fbyi kıskanmadım. şahsım adına söylüyorum ama kıskanıldığımızı hep iyi bilirim :DD
[post=186930]Quoted post[/post]​
dostum boşver gs nin başarıları ortada kimin kimi kıskanması gerektiği gayet açık ortada ;)

CooL'n'Quiet

Üye
bu haber gercek arkadaslar spor haberlerinde ergun gürsoyun ağzından dinledim..Eğer kulüp yöneticileri böyle konusuyosa.......

.ıl[ uluc ]lı.

Üye
Boşuna demiyoz yönetim istifa diye...

Caine

Caine

Üye
Originally posted by .ıl[ uluc ]lı.@Oct 8 2005, 07:52 PM
Boşuna demiyoz yönetim istifa diye...
[post=186966]Quoted post[/post]​
kesinlikle kardeşim :artı:
yaw bu ergun gürsoy cidden yaşlanmış :DD baksanıza bu adam ki kanaryayı altın kafese koyup alisamiyende tur attırmış insan şimdi neler diyi.yor. yaşlılık deyip geçiyorum ve ciddiye almaya bile değmiyor :P :hoho:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...