Gürsoy tekmelendi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
Gürsoy tekmelendi
Galatasaray'ın UEFA Kupası 1. Tur maçında Norveç'in Tromso takımına yenilerek kupadan elenmesi, sarı-kırmızılı taraftarları çileden çıkardı. Öfkeli taraftarlar, 2. Başkan Ergun Gürsoy'u tekmeledi. Tromso maçı sonrasında sarı-kırmızılı taraftarlar, stat önünde toplanarak Başkan Özhan Canaydın ve yönetim aleyhine tezahüratta bulundu. Protokol tribününden çıkarak Sportif A.Ş.'ye yürüyen Başkan Özhan Canaydın'ın çevresini saran sarı-kırmızılı taraftarlar, Başkan Canaydın'ı istifaya çağırdı.

2. Başkan Ergun Gürsoy da protokol tribünü önünde basın mensuplarına açıklama yaptıktan sonra Sportif A.Ş. binasına giderken, taraftarların tepkisiyle karşılaştı. Öfkeli taraftarlar, pet şişe attıkları Gürsoy'a küfür edip tükürdü. Taraftarların tekmelerine maruz kalan Gürsoy, taraftarlara aynı şekilde karşılık verdikten sonra güvenlik güçlerinin yardımıyla stattan uzaklaştı.

Galatasaray taraftarları, Sportif A.Ş. binası önünde yönetimi istifaya çağırırken, eski yöneticilerden Abdurrahim Albayrak lehine tezahüratta bulundu. Daha sonra Büyükdere Caddesi'ne yürüyen öfkeli taraftarlar, Galatasaray Store önünde barikat kuran Çevik Kuvvet ekiplerine yabancı maddeler attı.

Taraftarların protestosu sebebiyle Büyükdere Caddesi üzerinde trafik kilitlenirken, güvenlik güçleri öfkeli taraftarları dağıtmak için çalışıyor.
:off:

Caine

Caine

Üye
ne diyim yaw ne diyimmmm :vur:

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
tekmelenmesi gereken Canaydin'dir
daha sezon basindan beri prim verilmedi takima

cllgr

cllgr

Üye
olmaması gerek gs yakışmıyor.tamam elenmiyecek takım degil,taraftarlarda elinden gelen herşeyi yapıyorlar takımı yalnız bırakmıyorlar ama olmayıncada olmuyor kardeşim.kacan gollere baksanıza girmeyince girmiyor.futbolcularda ne yapsın onlarda elemei istemezlermi.bunlar takıma yarar degil,zarar verir.

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Originally posted by jewel_ma20@Sep 29 2005, 11:40 PM
tekmelenmesi gereken Canaydin'dir
daha sezon basindan beri prim verilmedi takima
[post=181111]Quoted post[/post]​

para yokki neyle prim veriyorun :nono:

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
parami yok
gecin bu hikayeleri
para yoık madem transferler nasil yapiliyor
transfer basil yapiliyorsa primlerde oyle odeniyor
beyfendiler daha prim sistemini belirlememisler

ibonline

ibonline

Üye
ben bir fenerli olarak tamam belki aranızdayım
bu tür olaylar klüp icin zararlı olaylar kötü imajlar bırakıcaktır
Yönetim sadece bu maçtamı kusur yaptı yoksa sezon başlarkan secen komitedemi sorun vardı bunların kaynağı neyden ibaret oldu bence gs şimdi yeni yönetim e giderse toparlanması belki gecikir

Caine

Caine

Üye
galatasarayda ayrı bir yönetim seçimi ve diğer kluplere nazaran ayrı bir düzen vardır... inşallah kongre olurda cabucak hallolur herşeyler :D

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ergun Gürsoy heryerde sivri dillik yaparsa , heryerde kendisini önpalana sürmeye çalışırsa , olacağı da bölye şeylerdir. :off:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Adamlar çıkacaklar açık açık diyecekler bizim paramız bu yok kolpa piresle vs taraftarı avutmayacaklar..

Hedefimiz ligte 2.'lik diyecekler gerçek hedef belli olacak ama birde şu var türkiyede hiçbir büyük takımda böyle denmez.. :vur:

Gerçekler hep saklanır..

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 30 2005, 05:35 PM
Adamlar çıkacaklar açık açık diyecekler bizim paramız bu yok kolpa piresle vs taraftarı avutmayacaklar..

Hedefimiz ligte 2.'lik diyecekler gerçek hedef belli olacak ama birde şu var türkiyede hiçbir büyük takımda böyle denmez.. :vur:

Gerçekler hep saklanır..
[post=181669]Quoted post[/post]​
:nono: GALATASARAY hiçbir zaman lige şampiyonluk dışında bir hedefle başlamaz ve BAŞLAYAMAZ.... :nono:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt