Gunun Maclari

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
Gunun Maclari
Kadıköy'de gol yağmuru: 5-2
Süper Lig'in 4. haftasında Kadıköy'de taraftarıyla ilk kez buluşan Fenerbahçe, ikinci yarıda bulduğu gollerle Samsunspor'u farklı geçti: 5-2. İlk yarısı karşılıklı atılan gollerle 1-1 sona eren maçta, F.Bahçe ikinci yarıda bulduğu gollerle sahdan 5-2 galip ayrılmasını bildi. Ev sahibi takımın golleri Alex (2), Anelka, Nobre ve Semih'ten gelirken, Samsunspor'un gollerini Kais ve Serkan kaydetti...

Sivasspor - V.Manisa: 1-0
Turkcell Süper Ligi'nde Sivasspor'un sahasının onarımda olması nedeniyle Sivasspor ile Vestel Manisaspor, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Sivasspor bulduğu son dakika golü kazanmasını bildi. Maçın tek golünü Brezilyalı Anderson kafayla kaydetti...

Konyaspor-Denizlispor: 1-0
Turkcell Süper Ligi'nin 4. haftasında Konyaspor ile Denizlispor, Konya Atatürk Stadı'nda karşı karşıya geldi. Karşılaşma ev sahibi ekip Konyaspor'un 1-0 üstünlüğüyle sona erdi. Maçın tek golünü 38. dakikada Mısırlı oyuncu El Saka kafayla kaydetti...

Ankaraspor - Ç.Rizespor: 0-0
Turkcell Süper Ligi'nin 4. haftasında Ankaraspor ile Çaykur Rizespor, Ankara 19 Mayıs Stadı'nda karşı karşıya geldi. Karşılaşma her iki tarafın girdiği gol pozisyonlarından sonuç çıkmayınca başladığı gibi golsüz sona erdi... İki takımın da birer topu direkten dönerken, ev sahibi Ankaraspor'dan Jaba 62. dakikada gördüğü kırmızı kart sonrası takımını 10 kişi bıraktı...

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
burda sivasspor icin ayri bi parantez acmak istiyorum
adamlara helal olsun
yeni cikan takimlar arasinda en az para harciyani ve en basarilisi
ayrica sahalari bakimda oldugu icin
maclarini disarida oynuolar

fener kazanmasi normal
sanirim bu macla alex ve anelkayida kazandilar tekrar

ankarasporun kazanamamasi sasirtti

konyanin galip gelmesi normal

Quattro

Quattro

Üye
Alex attığı gol diğer 6 golün hepsine bedel yaw :P

seriFBurak

seriFBurak

Üye
bence butun fenerliler o golu indrsn!alex in en guzel golu fener in de tarihndeki en iyi 5 golden biridr!

Caine

Caine

Üye
golu daha bu akşam izledim cidden estetik açıdan çok güzeldi. fenerli olsaydım heralde o anı pc ekranına bırakırdım. çok güzeldi :)

FrontmaN

FrontmaN

Üye
brezilya tekniği !!!

seriFBurak

seriFBurak

Üye
wala alex e neler olmussa ei olmus!
mac da yaptgı hareketler cok guzel di!
eski si kadar geriden top almaynca daga iyi olmus!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...