Günün karikatürü, komik resmi, fıkrası ve günün duvarkağıdı...

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Günün karikatürü:

Günün Komik Resmi:

Günün fıkrası:
Köprü

Üçüncü Bogaz Köprüsü nü Japon, Amerikan ve Türkler den olusan bir
konsorsiyum almis. Tam açilisin yapilacagi sirada kurdela kesilirken köprü büyük
bir gürültüyle yikilmis. Japon :
- Gitti bütün emeklerim, mahvoldu kumlarim, diyerek harakiriyapmis.
Amerikali :
- Gitti çeliklerim, tonlarca çelik yikildi, diyerek tabancasini çekip intihar etmis.
Tüm bunlari izleyen Türk müteahhit de derin bir "Oh!" çekerek yanindakilere
dönmüs :
- Iyi ki çimento koymamisim, yoksa bunlar gibi mahvolurdum...

Günün duvarkağıdı:

qurbuz

qurbuz

Üye
saol

red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
patlaşım için teşekürler

@slantürk

@slantürk

Üye
güzelmiş saol emeğine sağlık:)

XMEN_43

XMEN_43

Üye
:ehe

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
fıkra super ya eline saglık

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim. her zaman her bölümde paylaşıma devam :ehe. yorumlar için ben teşekkür ederim.

jatvalca

jatvalca

Üye
fıkra ve maymunlara koptum sağolasın

teomaxi

teomaxi

Üye
:kop::yuru:ehe

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt