Güncel Sonyericsson Fiyatları...

Sponsorlu Bağlantılar

Baracuda

Üye
    Konu Sahibi
Güncel Sonyericsson Fiyatları...
Arkadaşlar ben sürekli bu sony bölümüne giriyorum yakın zamanda w800 ile p990i alacağım ama ne ffiyat nede çıkış tarihi ile bilgi var.
Amacım burada SonyEricsson fiyatlarını öğrendiğimizde yazalım!
Mesela ben p990i'nin çıkış tarihi ile ilgili bilgi vereyim subat mart deniliyor ama fiyat resmiye değer sitelerde yok fiyatı.
Mesela yılbasından evvel w800 almak istiyorum onun fiyatı belli 860 buldum en son(daha önceden 750 idi ama o sallama çıktı adamın elinde yokmuş olmadığı için sıktı) ve bu telefoonu yılbaşından öncemi alsam yoksa sonramı diye düşünüyorum ç.ünki 6230 var onu satıp yada alırken fiyattan düşürüp üstüne nakit vereceğim.
6230uda adamlar 300e saydı fiyat nasıl temiz bir cep olduğu için kutulu garantili mesela 2 kapak 9 ay oldu alalı.
860-300 560 kaldı onuda diyorum ya peşin yada taksitle alayım maksimum 6 diye düşünüyorum biraz açıklamalı oldu en azından ne yapmak istediğimi anlatmış oldum.
Sizce w800 için ne yapmam gerek fiyat iyimi 6230 satışı gidişi iyimi?Birde sonyw800 fiyatı düşermi yoksa yılbaşından sonramı alayım?
P990iye gelincede onu beklicez artık ama onumu alayım pocket pcmi alayım diye tereddüt ediyorum açıkcası bu konuda beni ince ayarda aydınlatırsanız bende konu talebine göre hareket etmeyi düşünüyorum
Saygılarımla.

cepix

cepix

Üye
ben w800i aldım çok memnunum süper 850 ytl ye aldım piyasası şuan 870-880ytl

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
w800 bence yeni yılın ilk 10 gününde alınabilir.. Yılbaşı indirimleri falan derken:..

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
6230 300 YTL iyi satıyorsun bence kaçırma..
w800i yi yılbaşından sonra al

katibim

katibim

Üye
yılbaşından sonra w900i al

CannYFoX

Üye
w800i cok güzel bir tel tercih ederim..

Baracuda

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlarım sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum bende yılbaşından sonramı öncemi alayım diye düşünüyorum eğer çoğunluk yazılarındanda okunduğu gibi sonra al derse öyle yapacağım belki fiyat düşebilir.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yılbaşından sonra al derim..

Baracuda

Üye
    Konu Sahibi
peki niçin yılbaşı sonu gerekçelerini söylermisiniz?

aTTra

Üye
Yılbaşından sonra biçok firma indirime gidecek..

Baracuda

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar kim diyor bu tarz söylemleri banada yılbaşından sonra artabilir düşebilirde deniliyor mesela ankara camiyası firmalar.Ben ise nede olsa yeni cep teller gelecek fiyat düşer diye düşünüyorum ama sonyde pek yeni cep tel geleecek hali yok uzun vadede 3 ttane yeni tel var biri p990i diğerlerini bilmiyorum.Bende w800iyi haftaya alayım diyorum 20-27 arası filan nasıl bu tarih iyimi düşme olurmuki acaba?

Baracuda

Üye
    Konu Sahibi
Dostlar şuan 6230u 300e sayıyorlar yani bu fiyatlar düşerse sonyde özellikle bu sefer iyi olacak ama 6230un satış fiyatıda düşecek aynı hesaba gelmiş oalacak doğru değilmi?

cepix

cepix

Üye
valla kardes artmaz ama düscegini pek zannetmiom w800ün piyasada az bulunuo zati 5 telefoncudan 1 de var (Ankara-Sıhhıye/kızılayda)
sen bilirsin bende yılbası falan düsünüodum aldım dayanamayıp

Baracuda

Üye
    Konu Sahibi
Dostlar şuan 6230u 300e sayıyorlar yani bu fiyatlar düşerse sonyde özellikle bu sefer iyi olacak ama 6230un satış fiyatıda düşecek aynı hesaba gelmiş oalacak doğru değilmi?

cepix

cepix

Üye
İllaki evet hiç bunu hesaba katmamışdık...
Aynı kardeş yani beklediğin kar kalır yanına..
Paran varsa yarın git al

Baracuda

Üye
    Konu Sahibi
Ceppix haklısın bende dayanamıyorum baksana genpada yükselmiş 20 kağıt onun için elden almak karlı nerden alalımcepiz ankaradan.

free

free

Üye
w900 ön sipariş fiyatı almanyada 570 euro trde 1100-1300 olacak gibi
w800 marta kadar pek düşecek gibi durmuyor
trye 850den girdi hala aynı fiyatlarda,düşünce w800i alman yeterli olur sanırım

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ben W800i için yılbaşını bekliyorum bakalım hayırlısı

Baracuda

Üye
    Konu Sahibi
Sonunda w800i 810 ytlye düştü genpatech.com a bakın 877 idi.Ula 1 hafta daha bekleseydik ehuehue piyasada 870 idi sitedede 89dı.Dışarıda ankarada 850 şimdi 790lara düşer sanırım.Zaten bunun aasıl fiyatı 700de değil bence taş çatlasın 500 kağıt.

Üst Alt