Güncel LED TV tavsiyesi


panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
3 yıldır kullandığımız "Arçelik A49L 9782 5AS Ultra HD" televizyonun görüntüsü gitti şikayetiyle servise verdik. Servisin uzun bir problem tespit süreci oldu. Sonunda problemi buldular, Ana kartı yanmış dediler. Anakart değişimi için de 1700 TL fiyat biçtiler. Ben de yeni bir LED TV almaya karar verdim, ama bu sefer çöp bir TV'ye para vererek aynı hatayı yapmak istemiyorum. Bu Tv'de birçok yazılım hataları görüyordum. Ekran oranının kırpılıp küçülmesi, Android sisteminin ağır çalışması gibi sorunlar vardı. Tecrübe ve bilgilerinize güvenerek tavsiyelerinizi bekliyorum. TV izleme keyfi yanında, ayrıca film izlemek için de görüntü ve sesi kaliteli olan bir TV arıyorum. Bütçe en fazla 6000₺.
 

Benzer Konular

Doğuş Pertez
Faturasız / Faturalı Turkcell TV Servisi
Cevap
0
Görüntüleme
927
Doğuş Pertez
Cevap
1
Görüntüleme
1K
Cevap
1
Görüntüleme
613
Cevap
4
Görüntüleme
1K
Cevap
2
Görüntüleme
707
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt