Gümrük ve ptt ile ilgili.

Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
Herkese merhaba. Yurtdışından elektronik sigara siparişi verdim normalde ülkeye girmesi yasak bi ürün sebebini anlamadığım halde millet uyuşturucu silah sokuyor basit b elektronik sigara yasak herneyse ürün geçmez diye bi tedirginliğim var ve gümrükte veya pttde ürün geldiğinde geri gönderilmemesini sağlaması amacıyla hiç tanıdığım yok sizin böyle yerlerde eşiniz dostunuz var mı ? Şimdiden teşekkürler. :/
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Merhaba İsmail,
Paket içeriğini görmeleri bazen şans oluyor. Yani ürün PTT'ye kadar geldiyse, zaten kapına gelecektir. Tanıdıklar çözülecek bir sorun değil, şansın varsa ürün kapına kadar gelecektir.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt