Gültiken'den ilginç iddia!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
XMEN_43

XMEN_43

Üye
    Konu Sahibi
Gültiken'den ilginç iddia!
Eski Beşiktaş Futbol Takımı Menajeri Ali Gültiken, kulüp başkanı Yıldırım Demirören´in, İbrahim Toraman ile kavga ettiği için satış listesine konulan İbrahim Üzülmez´in kaptanlığını 2 kez elinden almak istediğini, ancak kendisinin bunu engellediğini söyledi.
14.7.2008
Gültiken, Lig TV’deki bir programda yaptığı açıklamada, başkan Yıldırım Demirören’in geçen sene kendisi görevdeyken İbrahim Üzülmez’in kaptanlığını almak istediğini belirterek, "Gerekçe olarak da İbrahim Üzülmez’in çok para istemesini ve para konusunda çok konuşmasını göstermişti" dedi.

Ali Gültiken, İbrahim Üzülmez’in kaptanlığının elinden alınmasına kendisinin karşı çıktığını ifade ederek, şöyle konuştu: "Karşı çıkarken de başkana ’Kaptanlığını alacaksınız, peki takımdan gönderecek misiniz’ diye sordum. O da ’Hayır’ dedi. Ben de bunun sakıncalarını anlattım. İbrahim’in takımda bir çevresi olduğunu, kaptanlığının alınıp takım içinde kalmasının gruplaşmalara yol açacağını söyledim. Geçen sezon başından itibaren İbrahim Üzülmez ile ilgili bazı sıkıntılar oldu. Çeşitli eleştiriler çıktı basında ve bunlar içeriden de desteklendi. Bu durum takım içinde de öbür tarafa doğru işlenmeye başladı, takım içinde blok yaratıldı."
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Cevap
0
Görüntüleme
6
Cevap
2
Görüntüleme
142
Yavuz Selim Baltacı
Cevap
0
Görüntüleme
4
Cevap
2
Görüntüleme
153
PALA.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt