Gündeme Düsen Konu Zokoranin Emreye Attiği Tekme Yorumlari

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
    Konu Sahibi
Gündeme Düsen Konu Zokoranin Emreye Attiği Tekme Yorumlari
Atılan bu tekme sonrasında tansiyon bir anda
yükseldi. Hakem Mustafa Kamil Abitoğlu, Zokora'ya
sarı kart gösterince ortam daha da gerildi. Karar sonrasında Fenerbahçeli futbolcular ve sarı-
lacivertli yedek kulübesi adeta çılgına döndü. Trabzonsporlu Zokora'nın yaptığı hareket sosyal
medyada da en çok konuşulan konular arasında yer
aldı. İşte twitter'daki Zokora yorumları;

Fazıl SAY Hayalara tekme atmak Zokora'nın stili mi? Ve burada
hakemin çıkaracağı kart mor kart mı kırmızı kart mıdır
bilemem ama sarı kart değildir!!

Cüneyt Özdemir Zokora'nın Emre'ye attığı uçan tekme için tek şey
söylenebilir ; 'Oovv çok sert!'

Ahmet Ercanlar Zokora'nin Emre'ye yaptigi harekete kirmizi vermeyen
hakemin lisansini yirtmak gerekir...

Erdal Vahid Şenol Güneş sen bu Zokora'yı sahada tuttun ya
saakııııınnn etik metik bir şey deme.. sakın !!!

Fatih Aker Zokora yarın yanına bir arkadaşını alarak basın
toplantısı düzenleyip "benim kasıklarına vurduğum
arkadaşlarım da var" desin.

Atakan Çakmak Zokora 'nın da Emre 'den farkı olmadığını gördük.
Yazıklar olsun. Gamze Emre'yi haklı çıkarttığın için teşekkürler Zokora.

Erdem Güler Zokora göz altlarına rambo boyasını çekmiş sanki
savaşa gidiyor...Sonra bu kare nasıl oluşmuş
diyorsunuz, normal. Zafer Arapkirli Zokora savaş boyası ile çıkmış maça zaten. Gözlerinin
altında siyah savaş çizgileri! Emre'ye yaptığı hareket
ölümcül ! Ve kırmızı görmedi!!

Barış Türköz Stoch'a 1 kere Emre'ye 2 kere çakmak isabet etti,
Colman ve Zokora iki kez kasten adam yaralamaya
teşebbüs ettiler ve bu maç oynanıyor!!

Sizin Yorumunuz Nedir?

Lord Of The Red

Lord Of The Red

Üye
keser.... dondu sap dondu... emrenın attıgı tekmeler kendısıne gerı geldı.emre alıskındır kendısıde ıyı kasaptır futboldan anlaynlar ne demek ıstedıgımı anlamıstır.

'Sefer

'Sefer

Üye
ne ekersen onu biçersin

İncİnat

İncİnat

Üye
hakem orada zokora ya kırmızı verseydi ortalık iyice karışırdı ve tahminen maç iptal olurdu

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Emrenin Türk futboluna kattıgı çirkeflikleri ve pislikleri düşününce yagmur eken fırtına biçer sözü aklıma geldi nedense. Zaten emre ırkçı söylemden dolayı bu maçta sahada olmaması gereken bir futbolcuydu. Merak ettigim üç maç cezayı neden aldı ırkçı söylemden mi hakaretten mi. Irkçı söylemdense en az 4-8 maç diyor kural. Hakarettense ortada bilir kişi raporu var ırkçı söylemde bulunmuştur diye. Madem bilirkişi raporunu kale almıyacaksın neden rapor istiyorsun. Zokora aynı rapor ve maç kasetleriyle uefa ve fifaya başvurdu. Haklı çıkıcagı da kesin. O zaman adama demezler mi siz kimin kurallarıyla futbol oynatıyorsunuz Türkiye de diye. Uefa ve fifanın kurallarıyla mı yoksa fenerbahçenin menfaatleri dogrultusunda kural mı icad ediyorsunuz diye.

• Beğen
Tepkiler: viktoreznov
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
:hmmm :hmmm

arslansem

arslansem

Üye
Emre sütten çıkmış ak kaşık değil.Hareket kırmızı kart.Hakeme de bayağı uzun bir süre elveda

acati

acati

Üye
Bu ülkede maalesef fener ve fenerliler la-yüs'el!

Hiçbişi olmuyo onlara. Küme bile düşüremediler. Yazıklar olsun. Başvekil kurumlar ayrı kişiler ayrı deyince kim ne yapsın. Fenerli olsa bile kendisi ampülcüler namına bu haksızlığı yapmamalıydı bence...

enkazcı

Üye
Bende olsam vururdum..belki daha kötusu olurdu cunku ırkçı bir futbolcuya az bile

yaren_dede

yaren_dede

Üye
adama her zenci diyeni asacaklarmi acaba...
afrikaya bir beyaz gittiğinde; bir zenci ile kavga etse sizce zenci ona içinde beyaz geçen bir küfür etmezmi.
Zokora bir kere adam olsa uzatılan eli geri çevirmez
hadi zokora zenci colman'a ne oluyor onada pis beyaz mi dedi acaba
adamların amacı belli maçı katletmek ve seyirciyi gaza getirmek
artık alıştık aynı seyirci denizli'dede yokmuydu ve aynı türde bir hakem orada 16 dakika uzadı burada 10 dakika maç hangi şartlarda tatil edilir hakemlere sormak lazım

.Murat.

.Murat.

Üye
emrenin iğrenç bir futbolcu olduğu kesindir
ancak maç öncesi zokora uyarılmalıydı trabzon gibi bir klübe böyle hareketler yakışmaz
fenerbahçe çok maça çok iyi hazırlanmış iyi motive edilmiş onca taşkınlığa rağmen pek ne taraftara ne rakip futbolcularına uymamıştır
netice olarak maçı kazananda fener olmuştur
gol sonrasına dikkat eden varmı bilmiyorum
aykut kocaman alkışlamakla yetinirken yedek klübesi ve teknik heyet sevinci yaşamak için fırladılar yerlerinden aykut kocaman hepsine bir fırça attı ne oluyor diyerek hepsini geri gönderdi strateji işte
özetle :fenerbahçeyi sevmesemde doğruya doğru futbol oynayıp maçı kazandılar tebrik ederim

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
    Konu Sahibi
emrenin iğrenç bir futbolcu olduğu kesindir
ancak maç öncesi zokora uyarılmalıydı trabzon gibi bir klübe böyle hareketler yakışmaz
fenerbahçe çok maça çok iyi hazırlanmış iyi motive edilmiş onca taşkınlığa rağmen pek ne taraftara ne rakip futbolcularına uymamıştır
netice olarak maçı kazananda fener olmuştur
gol sonrasına dikkat eden varmı bilmiyorum
aykut kocaman alkışlamakla yetinirken yedek klübesi ve teknik heyet sevinci yaşamak için fırladılar yerlerinden aykut kocaman hepsine bir fırça attı ne oluyor diyerek hepsini geri gönderdi strateji işte
özetle :fenerbahçeyi sevmesemde doğruya doğru futbol oynayıp maçı kazandılar tebrik ederim

katiliyorum.

chester_yeahuu

chester_yeahuu

Üye
1. Profesyonel bir futbolcu bu tekmeyi kendisine yapılan bir ırkçı söyleme karşılık atmamalı 2. pozisyonun sana göresi bana göresi yoq. Kesin kırmızı kart (bana kalırsa kasten erkekliğini gidermeye teşebbüsten yargılanmalı. :) ) 3. Hakem yusıf yusıf etti; kendini topluma madara etti. Ve aykut hocaya tebrikler, insan psikolojisinden anlıyor

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
    Konu Sahibi
1. Profesyonel bir futbolcu bu tekmeyi kendisine yapılan bir ırkçı söyleme karşılık atmamalı 2. pozisyonun sana göresi bana göresi yoq. Kesin kırmızı kart (bana kalırsa kasten erkekliğini gidermeye teşebbüsten yargılanmalı. :) ) 3. Hakem yusıf yusıf etti; kendini topluma madara etti. Ve aykut hocaya tebrikler, insan psikolojisinden anlıyor

iste bu doğru.

acati

acati

Üye
Hadise tekmeyle lafla başlasa ii. 1 sene geçti hala düşüremediler. Hadise ordan beri devam ediyor zaten...

ibrahimhd

ibrahimhd

Üye
Emre gibi katiller bu ülkede futbol oynuyorya pes diyorum artık biz birini öldürsek (allah göstermesin uzak etsin) halimiz ne olur acaba özhan canaydın'ın hayattaki en büyük hatasıdır emre gibi birini kurtarmak.

Defol emre artık yeter kaybol.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Emre gibi katiller bu ülkede futbol oynuyorya pes diyorum artık biz birini öldürsek (allah göstermesin uzak etsin) halimiz ne olur acaba özhan canaydın'ın hayattaki en büyük hatasıdır emre gibi birini kurtarmak.

Defol emre artık yeter kaybol.

galatasarayda melekti ingiltereye gitti italyaya gitti oradada melekti
fenerbahçeye geldi adam katil ilan edildi
zihniyete bak

ibrahimhd

ibrahimhd

Üye

galatasarayda melekti ingiltereye gitti italyaya gitti oradada melekti
fenerbahçeye geldi adam katil ilan edildi
zihniyete bak

Ben katil derken futbol anlamında ve takım ayrımı yapmıyorum.
Emre bir insanı o hızlı lüx arabası ile ezip öldürmüş özhan canaydın sayesinde tek bir gün bile hapis yatmamış biridir sizi bilmem ama ben aynı şeyi yapmış olsam ( allah göstermesin yazdı ise bozsun) nasıl yaşarım hayal bile edemiyorum.

Herşeyi geçtim emre bu şuçu işledikten günler sonra barda gazinoda gönül eğlendirmiş biridir.
Emreyi değil kadroya almak stadın önünden bile geçirmemek gerekir.

ismail010

Üye
eğer burda bazıları çıkıp Emre'ye adam falan diyorsa ben adam değilim o zaman. Zokora doğru bişey yapmadı tabi pozisyon kırmızı kart ona da dicek bişey yok.
Ama bu ülkede herşey fenerin etrafında dönmeye başladı son zamanlarda o kadar kanıt varken delil varken hala yok deniliyor bazı şeyler.
Neyse ya polemiğe gerek yok Allah Islah etsin ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...