Gündem Quaresma!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Gündem Quaresma!

[h=2]Kadıköy'deki yenilginin ardından twitter'da Beşiktaşlı taraftarların gündemi Ricardo Quaresma'ydı.[/h]
Portekizli futbolcunun takımda olması halinde dünkü gibi bir görüntünün ortaya çıkmayacağını savunan taraftarlar, “Q7 sahada olsa, Gökhan Gönül defansı bırakıp o kadar rahat ileri çıkabilir miydi? Bu inat kulübe zarar veriyor” görüşünde birleştiler.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Dünkü Uğur Boral faciasından sonra quaresmaya olan bütün kızgınlığım geçti.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
q7 yi eleştirenler besiktasin ne hale geldiğine bir kez daha baksınlar ...

haltie

haltie

Üye
Ne quaresması ya defansif problem var birde ismail köybaşının eksikliği, yoksa skor yanıltıcı olmasın 3 0 çok net bir skor ama şu ana kadar hiç bir rakip fb dahil üstün oynamadı sadece bazı oyuncuların yetersizliği ve tecrübesizliği beşiktas bu yıl böyle olacak.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Sade bu yıl değil ki halit ... Bilmem kaç yıldır beşiktaş böyle ... 2 defa ard arda şampiyon olduğunu hatırlıyor musun hiç besiktasin . Ya da onuda geçtim zirveyi zorladığını hatırlıyor musun?

Yıllardır hep hüsran ... O yüzden bu senenin geçen senelerden bir farkı yok ...Beşiktaş hep aynı beşiktaş yani ...

haltie

haltie

Üye
Sen kac kere hatırlıyorsun ali üst üste şampiyon olduğunuzu beşiktaş dün kötü oynadı kadrosu zaten yetersiz ama quaresma değil yani olay yeni bir süreç her anlamda yenilenme var

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ben de sana diyorum ki beşiktaş in kadrosu uzun yıllardır yetersiz ...

Sizin yönetim bu işi hiç bilmiyor ... İdarecilik sıfır ...
Yıllardır getirilen hocaların oyuncuların haddi hesabı yok ... Bu yüzden devamlılık olmadığı icin yıllardır beşiktaş taraftarı hep hüsran yasiyor ...

haltie

haltie

Üye
Sen kac kere hatırlıyorsun ali ona cevap ver, husrandan bahsediyorsun bir fenerbahçeli olarak yaşadığınız husranlari herkes biliyor. Yani iki galibiyet alınca böyle mi oluyor.

Yönetimsel hatalar vardır.her kulüpte var bu ama senin dediğin çok ayrı ben kendimi bildim bileli beşiktas bu ülkenin en büyük takımlarından biridir.

Istersen 85 yılından bu yana iki takımın aldığı kupalara şampiyonluklara bakalım sen koy rakamları kac şampiyonluk kac türkiye kupaniz avrupada kac galibiyetiniz var karşılastiralım. Benim takıldığım mevzu değil ama sen bjk yi bir antep bir bursa yaptın o zaman sizde öylesiniz

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Halitcim bi son 10 11 yıla baksana ...

haltie

haltie

Üye
Hep senin dediğin yerlere bakıyoruz senin demene göre fb bjk ye karşı çok üstün toplam galibiyet sayılarına bak o zaman

Her takım bir dönem iyi olur diğerleride buna bağlı kötü olur, iki maç kazanıp böyle konuşmalar yapmaya gerek yok.

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
toplam galibiyette fener üstün ama bariz fark yok

haltie

haltie

Üye
Mesela kaç maç üstün alinin demesine göre çok fark olması lazım, ali kendi istediği yıllara bakıyor :D üstün olduğu ben söyleyeyim hiç bakmadim ama muhtemelen 5 maçtır en fazla

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Aralarındaki galibiyet sayılarına da bakalım halit :D

haltie

haltie

Üye
Ben dışarıdayım Ali bi zahmet koy kaç maç fazla galibiyetiniz var merak ettim.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bende mobil deyim , isteyim . :D
Bu arada konuyu bayağı saptırdık ... Yeterli bu kadar :ehe

Bu arada q7 affedildi ... Son dakika haberi vereyim ...

haltie

haltie

Üye
Ali sana şu kadarını diyeyim en fazla 5 maç fazladır yani bu kadar konuştun öyle böyle dedin sonuc 5 maç fazla:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...