Günde 25 TL Kazandıran Telefon Uygulaması - Para Kazan Şanslı Kutu ( Lucky Box )

 • 30 Eylül 2018
 • 618 Okunma
 • 1 Cevap

 1. Şimdi sizlere yeni açılan ve oldukça kazançlı olan bir uygulamadan bahsedeceğim. Lucky Box uygulaması sayesinde günlük 10 TL üzeri kazanmanız mümkün olduğu gibi 25.000 TL'de kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise bu uygulamayı telefonunuza indirmek ve uygulama içerisinde kutu açarak para kazanmak. Oldukça basit ve bir o kadar zevkli olan uygulamada 25.000 TL, 10.000 TL gibi büyük ödüller kazanma şansınızda bulunuyor.
  Uygulamanın yeni olmasından ötürüde oldukça kazançlı olması da dikkatlerden kaçmıyor. Lucky Box uygulamasından nasıl daha fazla kazanırsınız gelin birlikte inceleyelim.
  Lucky Box İle Nasıl Telefondan Para Kazanırım ?
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Luxky Box uygulamasını indirmek için telefonunuzdan " Play Store " a girin. Ardından arama yerine " Para Kazan - Şanslı Kutu " yazın ve karşınıza çıkan ilk uygulamayı indirin.


  Kayıt için Referans numarası gerekiyor. Referans ID yazan yere: 43822 yazmanız yeterli. Ardından üyeliğiniz yapılır.
  Üyelikten sonra hesap onaylamanız gerekmektedir. Hesap onayı içinde telefon numaranızı yazın. Ardından telefonunuzu garip bir numara çağrı bırakacak ve bu numaranın son 5 rakamını yazarak hesabınızı aktif edebilirsiniz.
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Hesabınızı aktifleştirdikten sonra uygulama içerisinde kutular açarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Ben ilk günden 15 TL kazandım ama siz 25000 TL'de kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken kutu açmak ve hesabınızda 50 TL birikince hesabınıza parayı çekmek. Hepinize bol kazançlar dilerim.
  < Resmi açmak için tıklayın >  Ödeme Yöntemleri:
  ininal
  papara
  oogle play kodu
  turkcell
  vodofone
  turktelekom
  spotify(3 aylık pre)
  skype hediye çeki (10$)


  NOT: Referans kodumla giriş yaparsanız 10 bilet kazancaksınız. 10 bilet ile kutu açtığınızda en şanssızınız hepsinde 25 kuruş çıkarsanız 2.5 tl yapar ki ben bile 7 tl kazandım ilk başladığımda. (Referans No: 43822 )

  buda ödeme kanıtı
  < Resmi açmak için tıklayın >
   


  Yazan: Caqafores
  MAERKEK bunu beğendi.
 2. Güvenilir mi ki ?
   
  Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/01/2019 - 21:27