Güncellenen nimbuzz 3.0 son sürüm

 • 4 Kasım 2010
 • 26462 Okunma
 • 61 Cevap

 1. Hepinizin dört gözle bunu beklediğinizi biliyorum. Evet işte sonunda bizlerle: Nokia Symbian ve Symbian^3 telefonlar için yepyeni Nimbuzz 3.0 indirilmeye hazır.
  Bu yeni versiyon özellikle Symbian^3 kullanan Nokia N8,E7,C6 ve C7 modelleri için özellikle optimize edildi.


  Bu versiyon ile sizleri bekleyen yeni özelliklere kısa bir göz atalım:
  • Kişiselleştirilmiş sekmeler: hangi sekme size en uygun ve zevkinize göreyse onu seçin.
  • Facebook Bağlantısı: 400 kişi limiti ve bağlantı sorunu ortadan kaldırıldı.
  • Arama Geçmişi Sekmesi: tüm gelen, cevapsız ve aranan numaraları görüntüleyebilme özelliği.
  • Kişisel Özellikler Sekmesi: Kolayca kendi profilinize, NimbuzzOut kredilerinize, hesaplarınıza, tavsiye ettiğiniz arkadaşlarınıza ve arkadaşlık taleplerine ulaşabilme özelliği
  • NimbuzzOut arama oranları arama gerçekleşmeden önce aşağıdaki numaranın altında gerçek zamanlı gösterilmektedir.
  • Bağlantı listenizi izlemek için 3 seçenek.
  • 2 yeni sohbet modeli. Avatarlı ve avatarsız.
  • Bağlantılarınızı durumları ile düzenleme.
  Madem ki yeni özellikler hakkında genel bir fikrimiz oldu, o zaman daha fazla detaya inip her bir özelliğe ve ekran görüntülerini yakından inceleyelim.
  Yeni versiyon ayrıca yalın Kullanıcı Arayüzü gelişmeleri karşımıza çıkmakta. iki yeni düğme daha ekledik: birincisi hem Nimbuzz’dan Nimbuzz’a olan aramaları hem de NimbuzzOut ile yapılan aramaların geçmişini içerirken, diğeriise hesabınızın en önemli işlevlerine genel bakış atmanıza yardımcı olacak olan My info düğmesi.
  Ve NimbuzzOut aramalarını denemeniz için işte extra bir nedne daha: işte %15 lik bonus credisi. kredinizi almak için htttp://www.nimbuzzout.com adresine gidin ve oturum açtıktan sonra NimbuzzOur kredinizi aldığınızda ( promosyon kodu 2010 Kasım ayının sonuna kadar geçerlidir) NIMBUZZ15 kodunu kullanın.
  Bütün bunların yanında ayrıca düğmelerini görebileceğiniz daha şık bir arayüze sahibiz. Size kalan keyifle tıklamak < Resmi açmak için tıklayın >

  Bütün düğmelerin ekranın üstünde bulunması yerine istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz, istemediğiniz daha az öneme sahip düğmeleri saklayabileceğiniz özelleştirilebilir bir erişim sunuyuroz size.
  Bu yeni versiyonda sizleri bekleyen bir yeni özellik ise kontak listenizi istediğiniz gibi sıralayabilme özelliği. Eğerki bu özelliği aktive ederseniz, ilk olarak çevirimiçi bağlantılarınızı, sonrasında dışarıda olan bağlantılarınızı ve en altta meşgul olan bağlantılarınızı görüntüleyebilirsiniz.
  Eğer arkadaşlarınız ile Nimbuzz aracılığı ile resim paylaşmak isterseniz, bu yeni versiyon ile birlikte aşağıdaki ekran görüntüsünde de görüldüğü gibi sohbet ekranında önizlemesini görebiliyor olacaksınız.


  Facebook bağlantısı size nasıl bir iyileştirme sağlayacak?
  • Bağlantı kopma hatalarından kurtulacak,
  • 400 kontak limitini ortadan kaldıracak ve
  • Arkadaşlarınızın Facebook durum bilgilerini görüntüleyebileceksiniz.
  Neyi unutmamamız gerekiyor?
  Yeni güncellemeyi yükledikten sonra; Settings(Ayarlar)->Accounts(Hesaplar)->Reconnect to Facebook(Facebook&#8217;a tekrar bağlan) sekmelerini kullanmayı unutmamalıyız.
  Facebook kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sınra, Aşağıdaki Facebook konularında Nimbuzz&#8217;a yetki vermeniz gerekmektedir.


  After typing in your Facebook username and password, you need to allow Nimbuzz to access to the following Facebook permissions.
  • Temel Bilgilerime Ulaş &#8211; facebook profil fotoğrafınızı ve arkadaşlarınızın adları ile fotoğraflarını gösterebilmek için gerekli olan izindir.
  • Verilerime her zaman ulaş &#8211; böylelikle sadece bir defalık olarak kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir.
  • Facebook Sohbet&#8217;e erişim &#8211; böylece facebook arkadaşlarınızla sohbete başlayabilir siniz.
  • Duvarıma yaz &#8211; daha sonra da onaylayabileceğiniz opsiyonel bir seeçenektir. Arkadaşlarınıza spamlar göndermeyiz.
  Yukarıda sizlerle paylaştığımız tüm bu özelliklere ek olarak, sizlerden gelen raporlar sonucu ortaya çıkan ve rahatsız edici birçok bug&#8217;ı çok yoğun çalışarak ortadan kaldırdık. &#8220;-20Error&#8221; hatasınıda içeren toplamda 300 bug&#8217;ı çözümledik
  Tüm geribildirimleriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederiz,
  Sanırım bu kadar söz yeterli, artık siz Nokia kullanıcıları (özellikle Nokia 5800 Xpress Music, Nokia E71/72, Nokia N8, N95, N70, N73) Nimbuzz 3.0 &#8216;ı deneyin .  bu son sürümde bazı semboller değişmiş daha iyi olmuş


  Nimbuzz- Indir: Mobil PC tüm telefon ve modellere burda

  sorularınız olursa cevap veririm:)
   


  Yazan: jejep

  Güncellenen nimbuzz 3.0 son sürüm İndir

  kol@j, aydın 05, Mertolozzi ve 8 kişi daha bunu beğendi.
 2. teşekkürler,paylaşımlarınıza ön izleme eklerseniz sevinirim..
   
 3. gercekten 3 super yapmislar
  dosya gondermeyi gelistirmisler
   
 4. evet güzel oldu bu sürüm:)
   
 5. Merhabalar Recep kardeşim, kullandığın cihaz n70 mi ve Nimbuzz'da yazışırken t9 kelime tahmin modunu kullanabiliyor musun? Mesela 6730'da kısa mesaj yazarken t9 aktif olduğunda yukarı-aşağı tuşlarıyla tahmin edilen kelime önerileri arasında geçiş yapılabiliyor 6600'daki yıldız tuşuyla yapıldığı gibi... Acaba bunda da var mı..? Telefon alacağım Nokia 3. parti uygulaması olduğu gerekçesiyle sorularımı yanıtlamadı eğer nimbuzzdaki t9 kullanimiyla ilgili detaylı bilgi verirsen sevinirim... Saygılar...

  --------------- Ekleme ---------------

  Merhabalar Recep kardeşim, kullandığın cihaz n70 mi ve Nimbuzz'da yazışırken t9 kelime tahmin modunu kullanabiliyor musun? Mesela 6730'da kısa mesaj yazarken t9 aktif olduğunda yukarı-aşağı tuşlarıyla tahmin edilen kelime önerileri arasında geçiş yapılabiliyor 6600'daki yıldız tuşuyla yapıldığı gibi... Acaba bunda da var mı..? Telefon alacağım Nokia 3. parti uygulaması olduğu gerekçesiyle sorularımı yanıtlamadı eğer nimbuzzdaki t9 kullanimiyla ilgili detaylı bilgi verirsen sevinirim... Saygılar..

  --------------- Ekleme ---------------

  Merhabalar Recep kardeşim, kullandığın cihaz n70 mi ve Nimbuzz'da yazışırken t9 kelime tahmin modunu kullanabiliyor musun? Mesela 6730'da kısa mesaj yazarken t9 aktif olduğunda yukarı-aşağı tuşlarıyla tahmin edilen kelime önerileri arasında geçiş yapılabiliyor 6600'daki yıldız tuşuyla yapıldığı gibi... Acaba bunda da var mı..? Telefon alacağım Nokia 3. parti uygulaması olduğu gerekçesiyle sorularımı yanıtlamadı eğer nimbuzzdaki t9 kullanimiyla ilgili detaylı bilgi verirsen sevinirim... Saygılar..

  --------------- Ekleme ---------------

  Cepten yazmanın sakıncaları kusura bakmayın
   
 6. merhabalar ben n70 kullanıyorum t9 da tahmin modu var yıldız tuşu ile önerilen kelimeler arasında geçiş yapılıyor. program gayet güzeldir msn face myspace twitter yahoo... falan hesablarını açabiliyoruz arkadaşlarımıza resim müzik dosya göndermemiz mümkün.işletim sistemine sahip 3g li olan bir telefonda msn deki arkadaşlarımı internet üzerinden w sesli olarak arama imkanımız var çok güzel bir programdır:)
   
 7. Teşekkürler peki nimbuzz'un içinde t9 aktifken kelime önerileri arasında bulunmayan bir kelimeyi nimbuzzdan çıkmadan kelime önerilerinin içine ekleyebiliyor muyuz örneğin ben Samsung i200 kullanıyorum ortamdan kelime yakalayabiliyor ama Opera Mini'nin icindeyken t9'a kelime ekleyemiyorum Nimbuzz'da durum nedir...?
   
 8. hesap oluşturamadım bilen varmı acaba
   
 9. rica ederim ne demek t9 aktifken kelime önerileri arasında bulunmayan bir keliyemi eklememiz mümkündür:oke:

  --------------- Ekleme ---------------

  nimbuzz programını yükledikten sonra ilk açtığımızda karşımıza yasal uyarı çıkıyor ona tamam diyelim hesap oluştur diye bir seçenek var ona tıklayalım karşımıza erişim noktamızı seçmemizi söylüyor hattımız [avea,turkcell,vodafone] internet olanı seçelim bağlanmasını bekleyiniz bağlandıktan sonra kullanıcı adı yazan yere örneğin; yunus_gok parolaya şifremizi parola tekrara tekrar şifremizi e-posta adresi yazan yere msn adresinizi yazmayın resimdeki karakterleri aşağıdaki alana yazalım sonra hesabı oluştura tıklayalım bir kaç saniye bekliyelim telefon numarası ile ilgili bir not gelecek ona tamam diyiniz hesap detayları diye bir ekran gelecek ülke ve telefon numarası yazan yerler var birşey yazmayın kaydet diyin ekrana nimbuzz işlevlerinin tümünü kullanamazsınız diye yazı gelecek onada tamam diyiniz hesaplarınızı ekleyin diye bir bilgi ekranı gelecek windows live,yahoo,facebokk vs hesaplarımızı açabiliriz :)
   
 10. Çok teşekkür ederim... Ama sanırım bir şey daha kafama takıldı :-) nimbuzz ile bağlantını hiç koparmadan ne kadar süre msn'ye bağlı kalabiliyorsun yani n70 ile şarj süresi olarak ... kafanı çok ağrıttım kusura bakma... ama malum telefon alacağım o yüzden tekrar çok teşekkürler...
   

 11. kafamı falan ağırtmadın merak etme sorular sorduğun için ben teşekkür ederim. msn de kalma süren bataryanın orjinal olup olmadığına ve ne kadar şarj edilmiş olduğuna bağlıdır bide arkadaşlarınla ne kadar yazıştığına bağlıdır kimseyle yazışmadan 8 saat nimbuzzda durusun orjinal batarya olup bide az kullanılmışsa devamlı arkadaşlarınla yazışırsan 4 saat dayanır.kısaca ifade etmek gerekirse nimbuzzda kalma süren ne kadar arkadaşlarınla ne kadar yazışıp yazışmadığına bağlı desem doğru olur.
   
 12. bu yeni sürümün gelmesi iyi oldu tesekurler..
   
 13. evet güzel bir sürüm rica ederim:)
   
 14. çok güzel bu sürüm eline sağlık
   
 15. evet güzel bir sürüm
   
 16. sağol
   
 17. Rica ederim buğra:) her zaman soru sorabilirsin
   
 18. teşekkürler
   
 19. eyvallah
   
 20. Teşekkürle Recep Kardeşim paylaşımın için ;)
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/02/2019 - 11:00