Satılık Güncellendi!! Apple Iphone 4s Tr Garantili

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
Güncellendi!! Apple Iphone 4s Tr Garantili
cihazın 6 ay genpa garantisi var telefonda hiç bir sorun darbe çizik vs bişey yoktur zaten fotoğraflarda net bir şekilde görülüyor ios7 den memnun kalmadığım için satıyorum Fiyat:1000 tl dir ilgilenenler özel mesaj atabilirler

NOT:İMEİ KOPYALAMA VE CİHAZIN SÖKÜLMESİ VB GİBİ İHTİMALLERDEN DOLAYI SATILDIKTAN SONRA HER HANGİ BİR İADE SÖZ KONUSU DEĞİLDİR..!

Son düzenleme:

fk555897

fk555897

Üye
Telefon çok temiz gibi görünüyor

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
Telefon temiz de fiyat da temiz :) :megafon:

whiteghost

whiteghost

Üye
16 GB ?

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
evet 16gb ben alalı daha 1 ay olmadı 1250 tl ye aldım ios7 yi beğenmedim geri dönüşte yok oyüzden satıyorum
Telefon temiz de fiyat da temiz :) :megafon:
hocam fiyat bu cihaza göre normal araştırın biraz tr garantili cihazlar ne aralıkta çizikli köşeleri darbeli cihazlar bile 1100 1150 civarından gidiyor sıfırınında 1600 1700 civarı olduğunu düşünürsek fiyat gayet normal bir fiyat

whiteghost

whiteghost

Üye
s3 düşünür müsünüz ?

rmssgkhn

rmssgkhn

Üye
pm den cep tel no yollarmısınız acaba almak ıtıyorum cıhazı

marist

marist

Üye
Son durum nedir satıldı mı?

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
Son durum nedir satıldı mı?
Satilmadi satis devam ediyorsatış hala devam ediyor fiyatıda düşürdüm halen yokmu alacak olan ?arkadaş 1000 liraya tertemiz tr garantili 4s veriyoz bakan yok ben ben alırken okadar uğraştım 1200 e amcaoğlundan aldım en son ben aldıktan sonbramı değer kaybetti bu tel ilgilenen yoksa hala satışı iptal edecem

warllok

Üye
850 dersen görüşelim hemen istanbuldayım bende alabilirim kredi kartı ile

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
850 dersen görüşelim hemen istanbuldayım bende alabilirim kredi kartı ile
yok artık daha neler 1000 tlden 1 lira aşağı olmaz fiyat öldürmeye çalışmayın fiyat zaten uygun fırsatçılık yapmayın lütfen :nono:Telefon satıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...