Güncellendi!!! 02.05.2011 5800 v52.0.007 c6 v20.0.41 İkon Değiştiren Temalar Eklendi....

Sponsorlu Bağlantılar

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
Güncellendi!!! 02.05.2011 5800 v52.0.007 c6 v20.0.41 İkon Değiştiren Temalar Eklendi....
Üç haftadır bu yazılım için çalışıyorum umarım beğenirsiniz arkadaşlar....

Ortalama Şarj 2 gün...

Açılışta çalışan uygulamalar Kapalı (Rehber ve Mesajlara girildiğinde çıkış yaptığınızda arka planda çalışmaya devam eder)...

N8 ikonlar...

Ortalanmış Menü...

Yeni Font...

Yeni 2 Tema ve orjinal Sound waves...

Ss

NOT:Arkadaşlar cihazınızı yazılım güncellemeden güncelleyebilirsiniz ama sakın TELEFON yazılımını güncellemeyin!!!!...

Kurulum: http://www.maxicep.com/symbian-s60v...pkey_emulator_v-5-resimli-anlatim-465784.html

4X3 MENÜ:

• Beğen
Tepkiler: fiorillo, t_demir, Round-Saturn ve 4 diğerleri

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
hüsam 4x4 yapınca ikonlar üst üste biniyor :( neden acaba

freddy__51

freddy__51

Üye
yeniden başlat varmı la bunda

----------Eklendi @ 23:45:28 ---------- Yazıldı @ 22:20:38 ----------

yaa ben yükleyemiyom arkadaşlar neden acaba

fatih982

fatih982

Üye
emeğine sağlık klavyene kurban beğenmek ne kelime sen uğraşmışsın o kadar tekrar teşekkürler yüzbaşım

• Beğen
Tepkiler: hxüxsxaxm
D€nizhaN

D€nizhaN

Üye
Fena görünmuyo capslerden ama yüklemekten bi zarar olmaz

ellerine sağlık arkadaş. Deneyip yorumlarımı yazarım.

• Beğen
CELİKERKENAN

CELİKERKENAN

Üye
güzel:yuru

• Beğen
GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
:)) şarj olurken yeşil ışık yanıoy :)) güzel olmuş hüsam ellerine sağlıkkkk can kardeşimmmm

• Beğen

alper0642

Üye
Hüsam kardeş eline sağlık, Tebrikler....iki sorum olacaktı.

1- c6v20 nin 042 ve 043 sürümleri çıkmış iken neden 041 sürümü???
2- 3 hafta uğraştığını beyan etmişsin. (emeğine sağlık) Ancak bu kadar uğraşmana neden olan şey nedir? Yani neler yaptın, neler modladın, yapmış olduğun çalışma hakkında bilgi verirsen çok daha güzel ve çok daha profesyonelce bir yaklaşım olur. Bekliyorum kardeşim cevabını ve tekrar emeğin ve cesaretinden dolayı tebrik ederim.

hopeless_11

hopeless_11

Üye
LinkLer kırık .

----------Eklendi @ 12:46:31 ---------- Yazıldı @ 12:12:40 ----------

hüsam telefon kafasini tutdu ne : yükledikden sonra test modu mest modu yazmasi lazimken ekran siyah oLuyo gidiyo siyah oLuyo gdiyo ne oLdu buna

ThePrinche

Üye
Dostum Eline Koluna Sağlık Hiç Bir Kusuru Yok Ne Mavi Işık Ne Yeşil Işık Normaldede Usb'dede Şarjdada Denedim Kesinlikle Yok :oke: 12 Program 4 Tema 4 Oyunun Tamamını Telefon Hafızasına Yüklememe Rağmen RAM'im 50.80 MB Gösteriyor İlk Defa Bu Kadar Hızlı Bir 5800 im Oldu Yanlız Tema Efektleri Kapalı Teşekkür Ederim Hüsam Çok Hoşuma Gitti Bu Çalışma :yuru

• Beğen
tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
hocam eline sağlık ama senden bi ricam olucak orjinal icon dosyları varsa eğer çünkü N8 iconları hoşuma gitmiyor. C6 nın orjinal icon paketini upload edecek varsa :d:

----------Eklendi @ 14:48:11 ---------- Yazıldı @ 14:22:13 ----------

LinkLer kırık .

----------Eklendi @ 12:46:31 ---------- Yazıldı @ 12:12:40 ----------

hüsam telefon kafasini tutdu ne : yükledikden sonra test modu mest modu yazmasi lazimken ekran siyah oLuyo gidiyo siyah oLuyo gdiyo ne oLdu buna

Evet hocam şimdi indirdim kurmaya çalıştım ama bi hata mesajı geliyo Yani arkadaşın dediği gibi local moda geçmeden telefon kapanıyo ???

eoner

eoner

Üye
AÇMA DÜGMESINE BAS!
Telefon Araniyor... Tamam
Error reading phone init data... sorun veriyor

ThePrinche

Üye
hocam eline sağlık ama senden bi ricam olucak orjinal icon dosyları varsa eğer çünkü N8 iconları hoşuma gitmiyor. C6 nın orjinal icon paketini upload edecek varsa :d:

----------Eklendi @ 14:48:11 ---------- Yazıldı @ 14:22:13 ----------

Evet hocam şimdi indirdim kurmaya çalıştım ama bi hata mesajı geliyo Yani arkadaşın dediği gibi local moda geçmeden telefon kapanıyo ???

Sorun Falan Yok Ya Yanlış Yapıyorsunuzdur Kendi Telefonumda Kullanıyorum Sorunsuz İşte Resimler :)

• Beğen
hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
Metalurjist19

Metalurjist19

Üye
hayırlı olsun kardeşim

• Beğen

labamba_55

Üye
ellerine sağlık

• Beğen
GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
Hüsam telefon kapalı şarj olurken bende media bar ve kırmızı tuşu yanık kalıyo ?????????neden acaba

Üst Alt