Güncellemeli paylaşımlar üst konu olup kilitlenebilir mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Güncellemeli paylaşımlar üst konu olup kilitlenebilir mi ?
Başlıkta demek istediğimi tam anlatamadım. Şöyle anlatayım;
Mesela belco2 abim cfw yapıyor bunu paylaşıyor, nasıl yapılacağını yazıyor konuya daha sonra bir sürü yorum geliyor. Bi değişiklik yapıyor ya da güncelleme onu da paylaşıyor ve o sonraki sayfalarda kalıyor bulmak zor oluyor. Bütün konuya ve mesajlara tek tek bakmak gerekiyor. Benim önerim böyle konular üst konu olup kilitlensin, değişiklik yapılacağı zaman paylaşan arkadaş değişiklik yapabilsın. Ayrıntısı düşünülebilir benimkisi bi fikir sadece. Ama ben sorun yaşıyorum böyle konularda mesela modlamanın nasıl yapılacağını aradım en son bulamadım. Sayfalarca yoruma tek tek bakmam da biraz zor. Şimdiden teşekkürle umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Konuya gelen yardım isteği mesajlarını geri plana atmamız gerekir ama ?

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım dediğimi tam olarak anladınız :) Ayrıntıları düşünülebilir demiştim. Mesela o konudan Iki tane açılır birisi üst konu olur kilitlenir diğeri açık olabilir.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bunu konuyu açan arkadaşin düşünüp "neyi nereye" eklediğini 1. Sayfaya not düşmesi gerekir bence,
devamlı yorum alan bir konuyu açabilecek kapasiteye sahip biri bunu dikkate alacaktır bence pm atıp yaşadığın sıkıntıyı anlatabilirsin.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Bu da farklı bi görüş olabilir aslında ama yapılabilirse eğer benim dediğim daha geçerli bi çözüm olur. Mesela şu konu dediğim gibi bişey.
www.maxicep.com/konu-disi/siyasi-ko...arda-bulunmak-yasaktir-147267.html#post938981

- - - Eklendi - - -

Admin diyeceğini demiş ve konuyu kilitlemiş bende böyle istiyorum paylaşımlı konular da böyle olabilir

İyide bu konu örnek olamaz konuda yardım alınacak yada teşekkür edilecek birşey göremedim ben, forumla ilgili bilgi verilmiş sadece ve buna üyelerin uyması istenmiş ve konuyu herkesin görmesi içinde üst konu olarak eklemiş

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Her mesajın ayrı url'si var ilk sayfada o url'yi verir. Yada düzenleyerek ilk sayfaya ekler. Umarım doğru anlamışımdır :)

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Önemli ve yarlı bir şey paylaşılmışsa ve konu sahibi konuyu sürekli takip ediyorsa, yöneticiler uygun gördükleri konuları üst konu yaparlar. Cfw konularının tamamı konu sahipleri tarafından güncel tulup istek ve sorunlara cevap veriyorlar ama bunun gibi onlarca cfw konusu var hepsi üst konu olursa üst konuluğun bir özelliği kalmaz. Bir cfw konusun üst konu olması için örn: T.C.K gibi ciddi bir grup oluşturulmalı ve bu konunun çok ilgi görmesi gerekir. Ve grub üyelerinin kullanıcılarla her zaman ilgilenmesi gerekir. Cfw konusunun üst konu olması için illa grup kurulcak diye bir şart yok, Eğer açılan konuda sitede daha önce paylaşılmamış ve önemli bilgiler içeriyor ise zaten konu yöneticiler tarafından üst konu yapılır. Bu yazdıklarım tüm konular içinde geçerlidir.

Umarım bir yararı olmuştur. (biraz fazla yazdım galiba :D)

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Önemli ve yarlı bir şey paylaşılmışsa ve konu sahibi konuyu sürekli takip ediyorsa, yöneticiler uygun gördükleri konuları üst konu yaparlar. Cfw konularının tamamı konu sahipleri tarafından güncel tulup istek ve sorunlara cevap veriyorlar ama bunun gibi onlarca cfw konusu var hepsi üst konu olursa üst konuluğun bir özelliği kalmaz. Bir cfw konusun üst konu olması için örn: T.C.K gibi ciddi bir grup oluşturulmalı ve bu konunun çok ilgi görmesi gerekir. Ve grub üyelerinin kullanıcılarla her zaman ilgilenmesi gerekir. Cfw konusunun üst konu olması için illa grup kurulcak diye bir şart yok, Eğer açılan konuda sitede daha önce paylaşılmamış ve önemli bilgiler içeriyor ise zaten konu yöneticiler tarafından üst konu yapılır. Bu yazdıklarım tüm konular içinde geçerlidir.

Umarım bir yararı olmuştur. (biraz fazla yazdım galiba :D)

Çok güzel açıklamışın ben zorlandığım için böyle bi talepte bulunmuştum. Eksileri vardı tabi ki önerimin

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
:rica: :D

KayraBey

KayraBey

Üye
Konu sahibi güncellemeyi ana başlığı düzenleyerek yaparsan sorun olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...