Güncellemeli miyim?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcalisir

Üye
    Konu Sahibi
Güncellemeli miyim?
merhaba c6-01imi pcye baglayınca güncelleme var gosteriyor daha yeni aldım anna fln anlamıyorum yüklü galiba... güncellemeli miyim sizce?

_RYUK_

_RYUK_

Üye
guncelle gitsin bisey olmaz

pRime.

pRime.

Üye
hemen güncelle telefon temizken, sorun yaşamazsın.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
sakın güncelleme kardeşim ben annaya güncelledim ilk başlarda hoşuma gitmişti ama sonra şarj sorunu ortaya çıktı durup dururken şarjı bitiyor akşam ful dolduruyorum sabaha kadar 1 2 diş kalmış oluyor pr 1.2 deyken olmuyordu böyle bişey şu anda c6 01 telefonum serviste 11 gün oldu

mcalisir

Üye
    Konu Sahibi
telefon suan annada sanırım hakkındadan bakınca anna olarak gözüküyor...

Dumbledore

Dumbledore

Üye
sakın güncelleme kardeşim ben annaya güncelledim ilk başlarda hoşuma gitmişti ama sonra şarj sorunu ortaya çıktı durup dururken şarjı bitiyor akşam ful dolduruyorum sabaha kadar 1 2 diş kalmış oluyor pr 1.2 deyken olmuyordu böyle bişey şu anda c6 01 telefonum serviste 11 gün oldu

ben ilk kez duydum bunu versiyon güncellemekle sarj sorunu çıkması biraz ilginç geldi bana tabi doğrudur benim bu sorun tema değiştirince yada duvarkağığından etkili oluyordu versiyondan sonra farklı birşeyler mi denedin acaba yani bence c6 01 almayı düşünüyorum aklımda ama sorunu varsa bilmem lazım

mcalisir

Üye
    Konu Sahibi
araştırırsan annaya güncelleyince şarj sorunu cıkıyor demişler ama anna güncelli gelenlerde yok diye okumustum ben aldım c6-01 ilk gün 1 gün gitmedi bataryam uzamaya basladı bataryam kendine gelmedi demekki suan yaklasık 22 saat fln calıstı bataryam ama sürekli mesajlasmayı dahil etmemiz gerekiyor... daha da acılır sanırım batarya 10-15 sarjdan sonra tam kapasiteye geliyormus

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall

mcalisir

Üye
    Konu Sahibi
konu günceldir

Kingmortall

Kingmortall

Üye
araştırırsan annaya güncelleyince şarj sorunu cıkıyor demişler ama anna güncelli gelenlerde yok diye okumustum ben aldım c6-01 ilk gün 1 gün gitmedi bataryam uzamaya basladı bataryam kendine gelmedi demekki suan yaklasık 22 saat fln calıstı bataryam ama sürekli mesajlasmayı dahil etmemiz gerekiyor... daha da acılır sanırım batarya 10-15 sarjdan sonra tam kapasiteye geliyormus

ben çalışıyorum kardeşim onun için telefonu elime fazla alamıyorum haliyle çok oynamadıgım halde sarj 12 saat zor gidiyor bide çok mesaj internet v.s takılsam ohoo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt