Güncellemeler var.. Simgesi

 • 22 Eylül 2012
 • 810 Okunma
 • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Merhaba arkadaşlar.. Anna kullanıyordum memmundum fakat garantiye gönderince belle olarak geldi mecbur olarak belle kullanıyorum :D tek sorunum telefonun en üst kısmında güncellemeler var simgesi var. o bir türlü gitmiyor. bildirimi indirince de güncellemeler var yazısı geliyor.. güncelleme taratınca ise şu yazı geliyor . " İyi haber C6-01 telefonununuz zaten en son güncellemelere sahip " diye geliyor.. ama bildirimlerden o güncellemeler var yazısı ve yukardaki simgeyi nasıl kaldırabilirim.. moral bozucu bir şey :))



  diğer bir sorum ise . anna da bildirimler kısmı vardı mesajlar oraya geliyordu. karşıma direk çıkmıyordu 1 mesaj var diye. Ama bunda öyle geliyor direk karşıma bildirimler kısmına da gidiyor.. sadece bildirimler kısmına gitmesini nasıl sağlayabiliriz . .

  Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim... İyi forumlar :oke:
   


  Yazan: thelord03
 2. oNU kapatmak için yazılım güncelleme>ayarlar>otomatik kontrol kapalı yap telefonu kapat aç gider
   
 3. aynen
   
 4. Çok teşekkür ederim oldu ya sağolun vallaha iyi oldu :)
  kusura bakmazsanız bir sorum daha olacak..

  " diğer bir sorum ise . anna da bildirimler kısmı vardı mesajlar oraya geliyordu. karşıma direk çıkmıyordu 1 mesajvar diye. Ama bunda öyle geliyor direk karşıma bildirimler kısmına da gidiyor.. sadece bildirimler kısmına gitmesini nasıl sağlayabiliriz . . "
   
 5. malesef şimdilik böyle bir seçenek yok
   
 6. Anladım çok teşekkür ederim.. Belle iyi gibi bakalım inşallah alışacağız :) mesajlardaki gönderme simgesini küçültmüşler o kötü olmuş mesela.. mesaj atıncada kalan sms falan gösteren şey orta kısımda .. normalde alt kısımda olması gerekiyor.. ve gelen mesajda öyle tam orta kısımda gözüküyor. bunlar eksileri bana göre. :)



  bir de titreşim arttırma yok galiba.. az titriyor anna ya göre.
   
 7. Titreşim Arttırmadan Kastın Ekrana Dokununca Titreme Mi ? Eğer O İse Tercihini Düzenle Aşağıda Titreşim Seviyesi Mevcut.
   
 8. hem o bir de mesaj gelince ki titreşim.. o da az.. sarjdan yaptılar diye düşündüm..
   
 9. ama çok oldu mu herkes şarjım gitmiyo diye bağırır :ehe
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/01/2019 - 20:42