[güncel ve düzenlendi]S60v5 TEMA EFEKTLERİ 25 adet [yatay ekran ve menüde kapanma sorunu yok]

Sponsorlu Bağlantılar

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yok kardeşim senin upload ettiğini de açmadı sanırım frwm de bi sorun war ilgin için saol artık efektlerı flash ıle denicem

bence bi tele hard format at hafıza katından sistem klasörlerini sil tekrar dene
flaş ile en sevdiğini atarsın tek tek denemesi zor olur:)

--------------- Ekleme ---------------

anladımda bu attıgım fw sürümdeki rompatc. ilk defa böyle açılmayanına denk geldim geçenkinde senın dedigin gibi olmuştu uygulamalar klasorde çıkıyordu bunda öyle degil yenı fw atınca denıcem gene efektlere bayılırım :)

hangi fwyi kullanıyorsun.?

ceset

ceset

Üye
rica ederim :oke:

--------------- Ekleme ---------------

sanmıyorum kardeş
5800 la sony ericsson satio nun sistem dosyaları farklıdır sanırım:hmmm

Hocam pek farkli degil simdi tam olarak dizini hatirlamasamda dosya yoneticisi ile sistem dosyalarini dolasirken bir txt dosyasinda Versiyon 5800 yazisini gounce bende sasirmistim :D

Merak ettigim bu tema efektlerini 5800 da kullanabilmek icin ilaveten bir programa ihtiyac varmi? Yoksa o Tema seceneklerinde cikan Tema Efekleri 5800 orjinalindemi var?

Gerci SE Yazilim uzerinde bircok degisiklik yapmis ama ben yinede zorlamaktan yanayim.

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hocam pek farkli degil simdi tam olarak dizini hatirlamasamda dosya yoneticisi ile sistem dosyalarini dolasirken bir txt dosyasinda Versiyon 5800 yazisini gounce bende sasirmistim :D

Merak ettigim bu tema efektlerini 5800 da kullanabilmek icin ilaveten bir programa ihtiyac varmi? Yoksa o Tema seceneklerinde cikan Tema Efekleri 5800 orjinalindemi var?

Gerci SE Yazilim uzerinde bircok degisiklik yapmis ama ben yinede zorlamaktan yanayim.

ben SE de denemedim kardeş deneyip sonucu paylaşırsan sevinirim:)

ceset

ceset

Üye
Hocam deneyecegim sonucu da yazacagim. Fakat merak ettigim su:

Siz 5800 da yapiyorsunuz. Temanin uzerine gidip secenekler tikladiginizda acilan menude cikan Tema Efekleri secenegi 5800 ın orjinalindemi var Yoksa efekli tema kullanmak icin sonradan yardimci bir programla kazandirilmis bir ozellikmi?

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Orjinalinde var tüm s60v5 serisi böyle..

ceset

ceset

Üye
Hmm tesekkurler hocam ben bosuna zorlamayayim cunku bizim Satio da oyle bir secenek yok :D

ilgin icin tesekkurler hocam.

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bak yaa.. 12 mp kamerası var ama tema efekti yokmu.:ehe

ceset

ceset

Üye
Olsun Flash Wallpaper var :)

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hmm. o iyi işte .:)

'Patron

'Patron

Üye
tesekkurler :)

unalresul

unalresul

Üye
tşkkrlr

Tuba

Tuba

Üye
eline emeğine sağlık :spr

hamdi mert

hamdi mert

Üye
tel hackli ama yükledigım degil de z dekini kullanio yardım o dediğiniz seyleri de rompatcherden açtım ama yok olmuyor

darkblademaster

darkblademaster

Üye

----------Eklendi @ 11:41:41 ---------- Yazıldı @ 11:34:09 ----------

*PoweR+

*PoweR+

Üye
:tşk:

sametk12

Üye
rompacher +P+.rmp
c2z rmp bunları nasıl aktif edicem ben ? ben kopylayamıyorum c ye