[güncel ve düzenlendi]S60v5 TEMA EFEKTLERİ 25 adet [yatay ekran ve menüde kapanma sorunu yok]

Sponsorlu Bağlantılar

redspawn

redspawn

Üye
evet kardeş xplore tlf lar için yapılmış en iyi dosya yöneticisi uygulamasıdır:hmmm
tlf nasıl atarsın onu bilmem ister usb ile ister bluetooth ile
ayrıca hangi klasöre diye sordun sanırım:allalla: Pardon. bunları nereye atıcaz.. hani telin hangi klasörüne :allalla:

tmm akrdeşimde nereye atıcaz :D ahh be kardeşim.. hangi klasör.. ereye? anlamadım orasını. bu xplore direk tanıyomu?_?? sakat iş olduda

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tmm akrdeşimde nereye atıcaz :D ahh be kardeşim.. hangi klasör.. ereye? anlamadım orasını. bu xplore direk tanıyomu?_?? sakat iş olduda
arkadaşım xplore yi tel e yükleyiceksin xplore bir dosya yöneticisi
indirdiğin efektleri rar dan çıkarıcaksın
xplore yi açıp bir efekt seçip içindeki effecs klasörünü tel hafızasına yani c sürücüsüne gidip resource klasörüne yapıştırıcaksın hepsi bu :oke:
telin hackli deyilse işe yaramaz:hmmm

redspawn

redspawn

Üye
arkadaşım xplore yi tel e yükleyiceksin indirdiğin efektleri rar dan çıkarıcaksın
bir efekt seçip içindeki effecs klasörünü tel hafızasına yani c sürücüsüne gidip resource klasörüne yapıştırıcaksın hepsi bu :oke:
telin hackli deyilse işe yaramaz:hmmm

tel hack.. ;)

eywallah moruk böyle söylesen en başta sıkıntı yok. (h)

m@cmilLan

m@cmilLan

Üye
çok teşekkür ederim tamda böle bişey arıyodum emeğine sağlık. . .

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bütün efektler düzenlendi ve menülerde kapanma hataları düzeltildi arkadaşlar

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ayrıca yeni bi efekt daha ekledim arkadaşlar

erdovan

Üye
helal olsun arkadasım gayet acık ve net örnek alsınlar seni derim ayrıca efektlerde güzel bence sahsi efektleri sayende kullanmak zorunda kalmıycaz

Erman_

Erman_

Üye
Bu c2z yaması hatalı diye biliyorum ben? c2z Maker var ama aktif etmedim. Tema efektlerini de seviyorum ama, c2z yi aktif edince telefon sapıtıyor arada :( Deaktif edince normale dönüyor.

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu c2z yaması hatalı diye biliyorum ben? c2z Maker var ama aktif etmedim. Tema efektlerini de seviyorum ama, c2z yi aktif edince telefon sapıtıyor arada :( Deaktif edince normale dönüyor.

evet c2z bazı yazılımlarda sorun çıkarıyo mesela n97 mini fw si kullanıyordum. C2Z aktif ken opera mini yi bile açmıyordu şuan c6 yazılımı kullanıyorum opera mini de sorun yok ama şimdi ovi yi açmıyor .
Sende efektleri deneyip en sevdiğini Z ye gömersin :oke:

--------------- Ekleme ---------------

helal olsun arkadasım gayet acık ve net örnek alsınlar seni derim ayrıca efektlerde güzel bence sahsi efektleri sayende kullanmak zorunda kalmıycaz
beğenmene sevindim kardeşim güle güle kullan..:oke:

Rica ederim..:oke:

fatikngage

fatikngage

Üye
harika paylaşm
:oke:

the.yunus

the.yunus

Üye
teşekkür ederim
Ama MALESEF
BEN ŞU hACK İŞİNİ BECEREMEDİM 5800 GÜNCELLEDİKTEN SONRA

minti19

minti19

Üye
teşekkürler!!!

kral7

kral7

Üye
saol dostum

yamyam2576

yamyam2576

Üye
teşekkürler konu sabitlense güzel olur

Nissan 350 Z

Nissan 350 Z

Üye
Teşekkürler :oke:

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim arkadaşlar.. Güle Güle Kullanın.

Üst Alt