Güle Güle N8

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ipkry

ipkry

Üye
    Konu Sahibi
Güle Güle N8
Arkadaşlar bir nokia manyağı olarak hayatıma soktuğum ceşit çeşit nokia modellerinin son örneği N8 di benm için, ne heveslerle gidip almıştım o canavarı ama dün onu sattım 1000 tl ye aldığım aleti dahada değeri düşmesin die 800 tl ye verdim üzerine 200 tldaha koyum 3gs 32 gb aldım.. ve artık nokia devrini kapattım neden mi NOKiA yüzünde.. yanlış anlamayın N8 yüzünden deil NOKiA yüzünden.. Geleceği olmayan bir telefonu elimde çürütemezdim.. saygılarımı sunarak aranızdan ayrılıorum. HOŞCAKALIN..

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3

ganster86

Üye
en iyisini yapmıssın kardes hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: ipkry

Starsley

3gs aldın. Naptın ya o telefonda uygulamadan başka ne var. Bomboş bi telefon n8 her türlü fark atar.

Anqer-X

Anqer-X

Üye
n8 gıbı bı cıhaza yapılırmı bu ....:hmmm

nonamex

Üye
Hayırlı olsun hocam, ama yinede ben gidip bu saatten sonra 3gs almazdım açıkçası.

slant1111

slant1111

Üye
iyi yapmamıssın kards ..n8 fark atar..

ultrayer6

ultrayer6

Üye
kötü yapmışsın

eRdaL.

eRdaL.

Üye
N8 de bulamayıp 3gs de buldugun şey ne merak ettim ve nokia symbian 3 sisteminin arkasında ve güncelleme ler hazırlıyor bence çok yanlış bi karar vermişsin arkadaşım.

asi_gen07

asi_gen07

Üye
hayırlı olsun ama galaxi s almak vardı o parayla veya htc desire

AYNA

AYNA

Üye
hayırlı olsun ama bende arkadaşlara katılıyorum 3gs alınmazdı bu saatten sonra..

sh0ck

sh0ck

Üye
En iyisini yaptın satmakla, N8 Çok güzel bir alet, fakat yazılım yönünden tam bir facia.

3gs alınmazdı gerçekten bu devirde.

Hiç olmadı Galaxy S veya Desire HD alsaydın.

AYNA

AYNA

Üye
bak sen şu nokiaya yaa sadece işletim sisteminden kaybediyor..ah be nokia androide geçsen ne olurdu..
kaybolmuş markaları bile geri getirdi piyasaya android ama nokia gitti windows ile anlaştı..

• Beğen
Qiwah

Qiwah

Üye
herkes gider mersine,Nokia gider tersine :d::d:

• Beğen
intro

intro

Üye
n8 in işletim sisteminde bir sorunmu var ?

Uruloki

Uruloki

Üye
n8 in işletim sisteminde bir sorunmu var ?

millet öyle düşünüyor yeni yetme bir sisteme karşı 10 uıldan fazladır olan bir sistem ayrıca fişi 2014 de çekliecek olan bir iletim sistemi ve yıl 2011 millet 3 senede ne olucağını bildği için hemen satıp kurtuluyor ki o 3 senede daha iyi cihazlar çıkmaycak yeni gelişmeler yaşanmıcak sanki daha yeni güncelleme duyurusunda bulunulmuş bir sistem ayrıca daha sonra güncellemeside kesinleşmiş bir sistemden bahsediyoruz ve symbian her şeyi desteklerken o orbot hiçbir şeyi desteklemiyor kanımca (12 mp kamera otg fm transmitter evet ve nicelerini desteklemiyor onun desteklediği tek şey flash player 10.2 başka hiçbir şey değil):evet:

AмσηR@

AмσηR@

Üye
nokıa bizi 2 sene götürür, beni 1 sene götürse yeter. onca para verip alıp o kadar zarara satmayada gerek yok.
symbian öldü ölmesine ama telefon telefon hala :)

sh0ck

sh0ck

Üye
millet öyle düşünüyor yeni yetme bir sisteme karşı 10 uıldan fazladır olan bir sistem ayrıca fişi 2014 de çekliecek olan bir iletim sistemi ve yıl 2011 millet 3 senede ne olucağını bildği için hemen satıp kurtuluyor ki o 3 senede daha iyi cihazlar çıkmaycak yeni gelişmeler yaşanmıcak sanki daha yeni güncelleme duyurusunda bulunulmuş bir sistem ayrıca daha sonra güncellemeside kesinleşmiş bir sistemden bahsediyoruz ve symbian her şeyi desteklerken o orbot hiçbir şeyi desteklemiyor kanımca (12 mp kamera otg fm transmitter evet ve nicelerini desteklemiyor onun desteklediği tek şey flash player 10.2 başka hiçbir şey değil):evet:

Eklemekte fayda var;

-10 Senedir üstüne 1 gram ekmek katılmamış işletim sistemi.
-Cilalayıp cilalayıp sundukları bir işletim sistemi.
-10 senedir uygulama desteğini tam alamamış bir işletim sistemi.
-2011 yılında portre qwerty gibi önemli bir özelliği bünyesine daha yeni katıcak (o da sadece webbrowser ve mesajlaşmada) bir işletim sistemi.
-Ne olup ne olacağı belli olan bir işletim sistemi.
-Önemli anılarını yılda 5-10 kez çekersin, ama her gün nette sörf yaparsın. 12Mpix olsa kaç yazar.. 20 mpix olsa kaç yazar. Sen bana düzgün bir zevk vermedikten sonra ?
-Bende n8 kullandım kardeş. Hemde hepinizden önce elde ettim. gidip bakabilirsin n8 kullananlar listesine. ilk 10'dayım :). 6 aydır gelen güncellemelerle neresinin güncellendiğini anlamadığın bir işletim sistemi.
- Gelen güncellenmelerle tek diyebileceğin şey " biraz hızlanmış"..
- 2-3 web browser sekmesi açtığında operada, hafıza dolu diyip kapanan bir işletim sistemi.
- otg ve fm 'i hayatınızda kaç kez kullandınız ki ?
- bak nokia blog'A. adamlar youtube kanalında gördüğü ufak bir photoshop'tan bile ümitliler, yani bu kadar çıkmaz bişey olamaz.: Neymiş flexible widgetmiş. 6 aydır gelen tek şey 3-5 oyun ve neyin güncellendiği belli olmayan güncellemeler.
- o robot hiç bişey desteklemiyor doğru, 150 binin üstünde uygulaması ve yüzlerce HD Oyunun dışında .. Nokiayı kesinlikle desteklemiyor..

Uyanın artık.. Kamera devri bitti..Nokia devri bitti.. devir sörf devri.. internet devri.Yazılım devri... Kaldı ki İnanın bana DHD'niin çektiği fotoğraflar bile işinizi görecek cinste.

Tartışmak amacım değildir.Gidip elinize alın en basitinden bi galaxy s'i.. fark ıgörün.. siz farklı şeyleri denemekten korktuğunuz için tek bir markaya güveniyorsunuz..

• Beğen
Tepkiler: .:ÇAĞLAR:., mesut1979, AYNA ve 1 kişi daha

ganster86

Üye
Eklemekte fayda var;

-10 Senedir üstüne 1 gram ekmek katılmamış işletim sistemi.
-Cilalayıp cilalayıp sundukları bir işletim sistemi.
-10 senedir uygulama desteğini tam alamamış bir işletim sistemi.
-2011 yılında portre qwerty gibi önemli bir özelliği bünyesine daha yeni katıcak (o da sadece webbrowser ve mesajlaşmada) bir işletim sistemi.
-Ne olup ne olacağı belli olan bir işletim sistemi.
-Önemli anılarını yılda 5-10 kez çekersin, ama her gün nette sörf yaparsın. 12Mpix olsa kaç yazar.. 20 mpix olsa kaç yazar. Sen bana düzgün bir zevk vermedikten sonra ?
-Bende n8 kullandım kardeş. Hemde hepinizden önce elde ettim. gidip bakabilirsin n8 kullananlar listesine. ilk 10'dayım :). 6 aydır gelen güncellemelerle neresinin güncellendiğini anlamadığın bir işletim sistemi.
- Gelen güncellenmelerle tek diyebileceğin şey " biraz hızlanmış"..
- 2-3 web browser sekmesi açtığında operada, hafıza dolu diyip kapanan bir işletim sistemi.
- otg ve fm 'i hayatınızda kaç kez kullandınız ki ?
- bak nokia blog'A. adamlar youtube kanalında gördüğü ufak bir photoshop'tan bile ümitliler, yani bu kadar çıkmaz bişey olamaz.: Neymiş flexible widgetmiş. 6 aydır gelen tek şey 3-5 oyun ve neyin güncellendiği belli olmayan güncellemeler.
- o robot hiç bişey desteklemiyor doğru, 150 binin üstünde uygulaması ve yüzlerce HD Oyunun dışında .. Nokiayı kesinlikle desteklemiyor..

Uyanın artık.. Kamera devri bitti..Nokia devri bitti.. devir sörf devri.. internet devri.Yazılım devri... Kaldı ki İnanın bana DHD'niin çektiği fotoğraflar bile işinizi görecek cinste.

Tartışmak amacım değildir.Gidip elinize alın en basitinden bi galaxy s'i.. fark ıgörün.. siz farklı şeyleri denemekten korktuğunuz için tek bir markaya güveniyorsunuz..
sonuna kadar katılıyorum devir samsung htc apple devri nokia devri kapandı.

• Beğen
Tepkiler: .:ÇAĞLAR:. ve ipkry
Uruloki

Uruloki

Üye
shock tanımadın galiba bende ön siparişle alanlardanım ve dediklerinin çoğu da doğru fakat milletin öldü dediği işletim sistemi 2014e kadar desteklenmeye devam edicek değil mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt