Güç tuşsuz recovery-download mode nasıl açarım?

Sponsorlu Bağlantılar

Baalzebuub

Baalzebuub

Üye
    Konu Sahibi
Güç tuşsuz recovery-download mode nasıl açarım?
Uzun zamandır elimde olan Güç tuşu bozuk s3 e lineageos 14.1 attım cyanogenmode dan alışık olduğumdan rootludur dedim ancak root yoktu. Xda developers da root icin twrp zip dosyası verilmis ancak güç tuşum bozuk olduğundan recovery mode a giremiyorum. Pcden 300k tools denedim telefonu görmüyor o da . bi yardim eden olursa cok sevinirim. Teşekkürler

Buğra

Buğra

Admin
ayarlar/geliştirici seçenekleri menüsünde root ayarı var lineage os romlarda oradan aktif edebiliyor olmanız lazım

wrongroad

Üye
Yeniden başlat de tam başlarken güç tuşu hariç diğer 2 tuşa basılı tut.

yigitgonen1

Üye
Merhabalar bende lineage os yazılımı lg g2 model telefonuma kurdum herşey normaldi fakat açılış ekranında kalıyor düzeltmem için recovery modunu açmam gerekiyor fakat recovery modunu açamıyorum sadece download moduna girebiliyorum yardımlarınızı bekliyorum

Buğra

Buğra

Admin
Merhabalar bende lineage os yazılımı lg g2 model telefonuma kurdum herşey normaldi fakat açılış ekranında kalıyor düzeltmem için recovery modunu açmam gerekiyor fakat recovery modunu açamıyorum sadece download moduna girebiliyorum yardımlarınızı bekliyorum
forumda lg android yazılım veya lg android rom forumunda konu açarsanız yardımcı olabiliriz :)

yigitgonen1

Üye
affedersiniz hemen değiştiriyorum

Silinen Üye 2498213

Silinen Üye 2498213

Kapalı Hesap
Uzun zamandır elimde olan Güç tuşu bozuk s3 e lineageos 14.1 attım cyanogenmode dan alışık olduğumdan rootludur dedim ancak root yoktu. Xda developers da root icin twrp zip dosyası verilmis ancak güç tuşum bozuk olduğundan recovery mode a giremiyorum. Pcden 300k tools denedim telefonu görmüyor o da . bi yardim eden olursa cok sevinirim. Teşekkürler

Bu linkteki uygulamayı indirip kurduktan sonra seçeneklerden recovery modunda aç seçeneğine tıklarsanız yardımcı olacaktır diye umuyorum.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
onurw58

onurw58

Üye
lineage os nasıl s3de beğendinmi sen?

Baalzebuub

Baalzebuub

Üye
    Konu Sahibi

Bu linkteki uygulamayı indirip kurduktan sonra seçeneklerden recovery modunda aç seçeneğine tıklarsanız yardımcı olacaktır diye umuyorum.

Hocam zaten root olsa problem kalmayacak :) ancak root yok LineageOS da geliştirici seçeneklerde root erişimi sadece ADB için var ki pcden adb ile komutla açamayı deneyecektim pc telefonu görüyor ancak adb remount veya devices komutu girdiğimde device offline görünüyor orasıda çıkmaz sokak oldu.
Download Mode a alırsam zaten odinden rootlayacağım onun için foruma yazdım. Son yol usb jig yapmak ya da bulmak sanırım ya da tuşu yaptıracağım.
lineage os nasıl s3de beğendinmi sen?

06/02/2017 Nightly sürümünü yükledim çekinceli yükledim ancak cihazın açılışı bile aşırı derece de hızlandı ve akıcıkta donanımından fazlasını verdiğini söyleyebilirim. Ufak çakışma hataları aldım 2-3 kez. Kamera da sol da yeşil bi çizgi oluyo uygulama da ancak fotoğrafı çekince görünmüyor o yeşil çizgi. Bunu dışında bi sorun göremedim. Eğer ROOT atarsam Boeffla kernel atıp Overclock la 1.7Ghz de kullanmayı hedefliyorum umarım şu download Mode işini halledebilirim :/
Yeniden başlat de tam başlarken güç tuşu hariç diğer 2 tuşa basılı tut.
Güç tuşu çalışmıyor hocam yeniden başlat diyemiyorum ki :) rootsuz da quickboot gibi uygulamalar çalışmıyor

Üst Alt