Guardiola'dan Fenerbahçe sinyali...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Guardiola'dan Fenerbahçe sinyali...

Fenerbahçe'de taraftarların bir bölümünün Marsilya ve Trabzonspor maçlarında istifasını istediği teknik direktör Aykut Kocaman'ın koltuğu sallanırken, İspanya'da müthiş bir iddia ortaya atıldı. Barcelona efsanesini yeniden hayata döndüren isim olan Guardiola, son günlerde Fenerbahçe ile anılmaya başlandı. Bu iddianın nedeni ise, Guardiola'nın menajeri Josep Maria Orobitg'in geçtiğimiz hafta sonu Barcelona'daki süper lüks Arts Hotel'de dört yabancı konuğu ağırlamasıydı. Medya bu olayın üzerine gitti ve Orobitg'in kimlerle buluştuğunu sordu. Orobitg önce görüşmenin özel işleriyle ilgili olduğunu söyledi ancak medya bu yanıttan tatmin olmadı ve konunun üzerine gitti.
Bunun üzerine İspanyol menajer "Konuklarım Türkiye'dendi" demek zorunda kaldı. Gazetecilerin, "Guardiola için mi görüştünüz" sorusu karşısında da menajer Orobitg "5-6 takım Pep'le ilgileniyor" demekle yetinirken tüm ısrarlara rağmen takım ismi vermedi. Bu sözlerden sonra İspanya'da Guardiola ve F.Bahçe adı birlikte anılmaya başlandı. Gelecek sezon Manchester United'ın başına geçeceği iddia edilen Guardiola'nın peşine Fenerbahçe'nin de düşmesi İspanyollar tarafından "sürpriz" olarak değerlendirildi. Dört sezon çalıştırdığı Barcelona ile başarıdan başarıya koşan 41 yaşındaki Guardiola ile ilgili iddiaların Fenerbahçe camiasında büyük heyecan uyandırması bekleniyor.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Hmm ... Güzel haber . Tabi doğruysa . :D

osicik

Üye
gelmemesi daha hayırlı bence bu adam fb de disiplin sağlayamaz bakmayın barçadaki başarılara orası başka dünya ama faydası olmaz mı şöyle olur transfer yaparken ismini kullanmış öncelik sağlamış olur yani iyi adam getirme şansı olur ama zaten adamlar iyi önemli olan onları oynatmak... gs den canlı örnek var anladınız siz onu :):) bilmem katılırmısınız....

haltie

haltie

Üye
Çok iyi hocada bizde tutmaz, birde çalışmayacak diye biliyorum

lolaman

lolaman

Üye
Devenin nalı fenerliyim ama gelmez bu adam :D gelsede fena olmaz hanny :D

esokmen

esokmen

Üye
Ya adam bir kupa yuxunden barcayi birakti turkiyede kanser olur gelme abjcim

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
haltie

haltie

Üye
katılıyorum abi gelsede yapamaz türkiye liginde frank rijkaard örneğinde oldugu gibi

Bizde hırslı adamlar iş yapar mesela bilic moskovaya gitti mourinho mesela başarısiz olma şansı vermiyorum ona

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bu arada habere inanmıyorum açıkçası . :)

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
haltie

haltie

Üye
Adama ne kulüpler gitti avrupada o istemiyor diye biliyorum ben öyle bir açıklaması olmuştu

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
valla inanıp inanmamak sizin elinizde ben haberi gördüğüm zaman paylaşırım

haltie

haltie

Üye
Senlik değil kardeşim sıkıntı belki doğrudur benim yorumum o yoksa her haber doğru olsun dersek haber kalmaz:)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Valla ben medyanın hiç bir haberine inanmıyorum .
Doğruluk paylarına bile ihtimal vermez oldum , olduk ...

Alayı rant peşinde ...

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Ben Benitez'i istiyorum kozumuz kanat ve orta saha oyuncularımız ise önde basan ve oyunu kanatlara yayan bi sistem harika olur bunu da en iyi Benitez uygular..

hidayet02

hidayet02

Üye
Arkadaşlar Bu Adam Rijkaard'la Aynı Sistemin İnsanları. Bu Adamlar Açık Futbolu Seviyor. Bu Adamların Futbolu Katı Defansa İşlemez. Rijkaard Türkiye'de Başarılı Olamadı Bu Adamlar Sistemini Oturtmaları İçin Hem Zaman İsteyeceklerdir Ki Türk Takım ve Taraftarların Buna Tahammülü Yok Hemde Takımda 3-4 Kişiden Fazla Yıldız Oyuncu İsteyecekler, Alex Kuyt Krasic veya Galatasaray'dan Örnek Verecek Olursak Ulfalusi Hamit Melo Gibi Emekli Olacak Adamları İstemiyorlar. Eee Türkiye'ye de Genç Yıldızlar Gelmiyor Gelsede Uçup Gidiyorlar Yada Küsüp Yetenekleri Köreriyor. Örmeğin Ribery veye Stoch...

Guardiola Gibi Adamlar En Fazla 1 Sezon Başarılı Olur Bizim Ülkede... Fenerbahçe'ye Otoriter veya Ülkeyi Tanıyan Zico Lucescu Gibi Teknik Direktörler Gelmeli. Örneğin Arkadaşında Dediği Gibi Benitez de Bu Alanda Ülkemizde Başarılı Olacak Teknik Adamlardan...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...