GT-5830i Ace Çöktü Download Moda Alamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

OmerAslantas

OmerAslantas

Üye
    Konu Sahibi
GT-5830i Ace Çöktü Download Moda Alamıyorum
Arkadaşlar merhaba.
Android sürüm yükselticez diye i olmayan Ace nin (GT-5830) CM9 dosyalarını yükledim arkadaşın telefona. Şimdi açılmıyor. GT-5830i çıkıyor daha da bir şey yok. Download moduna da girmiyor bu yüzden odinle fw atamıyorum. Stock romun md5 mismatch hatası olmayan cwm restore ya da flash dosyalarını nereden bulabilirim? Buldum bir tane ama md5 hatası veriyor. Benim Galaxy S2'den Terminal Emülatör'le düzeltme yaptım ama aynı hatayı veriyor yine de.

volkanvlkn

Üye
telefonu usb veya şarja tak ancak bataryayı çıkar normalde download moda alır gibi ses açma ,açma kapama tuşu ve ana menü tuşunu basılı tut ve aynı anda tuşlar basılıyken bataryayı tak ve download modda açılacak stock romunu bul ve flasla ben denedim oldu inşallah işine yarar dostum

• Beğen
Tepkiler: za67
El Hadimi

El Hadimi

Üye
bndede oldu garantiye verdim haftaya alcam bakalın ne olacak...

elektro1985

Üye
telefonu usb veya şarja tak ancak bataryayı çıkar normalde download moda alır gibi ses açma ,açma kapama tuşu ve ana menü tuşunu basılı tut ve aynı anda tuşlar basılıyken bataryayı tak ve download modda açılacak stock romunu bul ve flasla ben denedim oldu inşallah işine yarar dostum
benim telde dowland mod gözüküyor fakat durmuyor bir diğer sıkıntıda dowland modun menüleri silinmiş ne yapabilirimm

Üst Alt