"GS TV şıfresız olacak"

 • 10 Mayıs 2011
 • 1537 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Başkan adaylarından Mehmet Helvacı, 14 Mayıs'ta başkan seçilmesi halinde Galatasaray TV'nin z olacağını söyledi.

  Galatasaray'ın 14 Mayıs'ta yapılacak başkanlık seçimi öncesi adaylardan Mehmet Helvacı, Futbol 7/24 programında konuk oldu, takım için planlarını 24 canlı yayınında paylaştı.

  Galatasaray'ın başkan adaylarından Mehmet Helvacı, Galatasaray Futbol Takımı'nın başına geçecek ismin yabancı olacağını söyleyerek; kendisiyle tribünde maç izleyeceklerini ilk kez 24 ekranlarında ifade etti.

  YABANCI TEKNİK ADAM GELECEK

  Helvacı, "Bu teknik adamın ismini saklamak istiyorsak bunun için de haklı sebeplerimiz varsa yan yana gelmemeye çalışırız en azından herkesin göreceği yerlerde yan yana olmamaya çalışırız. Maç seyretmeye gideceğiz tabi" sözleriyle bu ismi açıklamaktan kaçındı. Helvacı'nın oynanacak olan Kasımpaşa maçında ismi sır gibi saklanan teknik adam ile Türk Telekom Arena Stadı'nda yer alması bekleniyor.

  Fenerbahçe'nin sportif açıdan Galatasaray'ı geçmesinin mümkün olmadığını vurgulayan Helvacı, Aziz Yıldırım ile bir araya gelme şansını ise çok az olarak nitelendirdi. Takıma 10 yeni oyuncuyla takviye yapacaklarını belirten Mehmet Helvacı, yeni teknik direktörlerinin Galatasaray'ı heyecanlandıran bir isim olacağı fikrinde.

  ARAGONES VEYA İSPANYA LİGİNDEN BİR HOCA OLMAYACAK

  Başkan Adayı Mehmet Helvacı, takımın başına gelecek olan, ismini sır gibi sakladığı teknik direktör için ayrıca şunları söyledi; "Bunu da bir taahhüt olarak söyleyebiliriz ismi duyulduğunda herkes bu kimsenin otoritesini, disiplinini, seçiciliğini, başarısını konuşacak. Bu isim Aragones değil. Türkiye ligi sert bir lig dolayısıyla İspanya liginin böyle olmadığını düşünüyorum. Oradan gelecek oyuncu ve hocanın Türkiye'de çok başarılı olma ihtimalinin olmadığını düşünüyorum."

  Galatasaray televizyonunu z yapacaklarının müjdesini veren başkan adayı Helvacı, Sarı Kırmızılıların genç kaptanı Arda Turan'ı da takımda tutmak istediklerini söyledi.

  ARDA TURAN'I KALMASI İÇİN ZORLAMAYIZ

  24 Spor Müdürü Ali Okancı, eski futbolcu İlhami Şarkan ve spor yazarı Hakan Can'ın sorularını yanıtlayan Mehmet Helvacı, Galatasaray Takım Kaptanı Arda Turan için şunları söyledi;

  "Arda Turan'ı takımda tutmak isteriz. Arda tabi yetenekli bir oyuncu, yani hiçbirimiz herhalde Arda yeteneksiz bir oyuncu diyemeyiz. Yetenekli olduğu için tutmak isteriz. Altyapıdan geldiği için tutmak isteriz. Bir de zaten futbol aklımız (teknik direktörümüz) tutabiliyorsanız tutun dediği için tutmak isteriz. Bu şartlarda Arda ya bunları otururuz anlatırız. Onun kalmayı istemesini sağlarız. Eğer kalmayı istemesini sağlarsak bunu başarırsak da kalmasını isteriz. Ama kendisi gitmek konusunda aşırı ısrarlı olursa gitmeyi arzu ediyorsa kesinlikle Galatasaray'ı kafasında bitirdiyse bu bir kölelik düzeni değil kimseyi zorla oynatamazsınız. Oynatmak da doğru değildir çünkü ondan bir verim alamazsınız."
   


  Yazan: Kingmortall
 2. buda keysiz olsun bakalım :ehe
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/02/2019 - 10:10