gs savasa basladı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
Zorunlu Açıklama

Kulübümüzün 3 senelik kontrat imzalayarak bünyesine katmış olduğu Franck Ribery, Kulübümüzle olan sözleşmesi hukuki dayanaktan yoksun ve mesnetsiz iddialarda bulunarak haksız olarak feshedilmiştir. Kulübümüz bugüne kadar sözkonusu futbolcu ile ilgili tüm yükümlülüklerini eksiksiz olarak yerine getirmiştir.

Kulübümüz, hem sözleşmesini haksız olarak fesheden Franck Ribery aleyhine hem de futbolcunun kulübümüzün sözleşmeli futbolcusu iken kendileriyle görüşmesi ve kontrat imzalamasına sebep olan Olympique de Marseilles Kulübü aleyhine FIFA nezdinde hukuk savaşına başlamıştır.

Kulübümüz adına yetkililerin Franck Ribery'nin evine gittiği doğrudur, ancak kesinlikle futbolcunun iddia ettiği gibi beyzbol sopası ile bir saldırı olmamış, futbolcu kulüp yetkilileri ile görüşmek istememiş ve jandarma çağırmıştır. Jandarma ortada kesinlikle bir şiddet olmadığını tespit ederek Galatasaray lehine bir rapor tutmuş hatta Boulogne-Sur-Mer şehri Cumhuriyet Başsavcısı, 20 Haziran 2005 tarihinde Eurosport (gazetesindeki/televizyonundaki) açıklamasında da bu olayı doğrulayarak "Sözleşmesini fesheden Franck Ribery'nin, ailesinin evinde ne John Bico ne de Galatasaray'ın Sportif Direktörü tarafından bir saldırıya maruz kalmadığını, bunun tamamen futbolcu Franck Ribery tarafından düzenlenen bir senaryo" olduğunu dile getirmiştir.

Fransız Cumhuriyet Başsavcısının da belirttiği gibi futbolcunun tüm bu açıklamaları gerçeklikten uzak, kendisini kamuoyu önünde haklı çıkarmak için verdiği uğraşlardan ibarettir.

Konu tarafımızdan yargıya intikal ettirilmekte olduğundan daha fazla yorum yapmanın doğru olmadığını düşündüğümüzü kamuoyuna arz ederiz.

Galatasaray Spor Kulübü İletişim Koordinatörlüğü
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt