GS penaltılarla galip...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
GS penaltılarla galip...
GS Penaltılarla 3-1 galip geldi...Tebrikler...Saygılar...

muraoyak

Üye
hay şansınıza of :'(

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bencede tebrikler.. 88. dk golü döndürdü maçı.. ayrıca uzatmalarda trabzonun direkten dönen şutu güzeldi...

the_patriot

Üye
resmen ballı bir galibiyet

Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Ben bugün bir yorum yapmıştım ve bu maç benim yazdıklarımı tekrar teyit etti.Yani atamayana attılar.Celalettin yüzde yüz gol pozisyonunu değerlendiremeyince ki maçın dönüm noktasıydı galatasaray skoru eşitledi ve netice... Saygılar...

Quattro

Quattro

Üye
Bu kadar bal olur.Yani celalettin boş kaleye atamıyor,yattara direkleri geçemiyor sonra penaltılarla maç kaybediyorlar.Çıldırmamak elde değil..... :off:

Caine

Caine

Üye
kardeşim daha dune kadar bjk maci icin aynı şeyleri soylediniz. sonrada kalkıp şimdi gs icin aynını yapıyonus oyleyincede zorunuza gidiyor. gs ninde sutu direkden dondu.ilk yarı adamların ilk kaleyi tutan topu sans eseri conceaio ya carpip gol oldu. hala bana sans diyosunuz, am aher yerde haklısınız nedense bundada siz haklı olun ne olucak insallah yarın aksma siz denizliyide yenersinizde gorursunuz son finalde stadınıza bayragımızı dıkmıstık. bekleeee kadikoyyy biz geliyoz feth zamanı gene

ibonline

ibonline

Üye
sevgili Frank_ribery cenen acılmıs hadi hadi baldan aldınız macı

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Celaleddin macı GS'ye hediye etti.

Caine

Caine

Üye
siz ne derseniz deyin ezerek aldı gs maci. su anda denizli macını izliyom resmen balda demiyom ondan daha beter bişey ya. allah sizdeki balın birazını gs ye verseydi valla şimdi şampiyonlar ligi finali icin hazırlık yapıyorduk :)

Quattro

Quattro

Üye
Yavaşşşşşşşş:D ondanmı luciano boş kaleye atamadı.Anelka çaprazdan karşı karşıya kaçırdı.Bırakın bunları ya 9 kişi top oynuyoz.Alkışlamanız lazım......

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yaw gs ballı değildi di mi??? Uzatmalarda ne kadar çok gol kaçırdı ts.. Sen hala hak huk diyorsun insaf....

cosmokramer

Üye
yahu ne balı....
biz resmen şansızdık.... ve hakem bizi bir çok pozisyonda engelledi...
ts liler özellikle fatih tekke her pozisyonda yere attı kendini...
ilk devre üst direkten dönen topu görmediniz galiba...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt