grafik sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
clawiss

clawiss

Üye
    Konu Sahibi
grafik sorunu
arkadaşlar konuyu doğru yere mi açıyorum bilmiyorum ama 4 gb ram 1 gb ekran kartı laptopumla oyun oynayamıyorum. bu formattan sonra böyle oldu grafiklerin yetmediğini söylüyor pes 12'de bile ki ben bu bilgisayarla asassian's creed 3 crysis 2 gibi oyunları çok rahat oynardım şimdi en dandiği bile çalışmıyor lütfen yardım edin

- - - Eklendi - - -

bu arada ekran kartım güncel

onurince

Üye
benimde öyle bi sorunum vardı grafik ayarlarından hepsini nvida seçtim oldu ... Ama seninki baş ka bişey galiba..

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Laptop'un nedir?

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Grafik kart sürücün ne , tam olarak yaz ?

sekinardi

sekinardi

Üye
yanlış programlamışlardır formattan sonra

clawiss

clawiss

Üye
    Konu Sahibi
HpG62-b08ET NotebookPC diye geçiyor

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Ekran kartın 1GB ATI Mobility Radeon HD 5470. Kasması normal bence.

abandonware

abandonware

Üye
Ekran kartın 1GB ATI Mobility Radeon HD 5470. Kasması normal bence.

benim ekran kartımın aynısı.. revelations'u, mw3'ü, bf3'ü (1280x720), max payne 3'ü 3 gb ram ile kastığını görmedim..

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar konuyu doğru yere mi açıyorum bilmiyorum ama 4 gb ram 1 gb ekran kartı laptopumla oyun oynayamıyorum. bu formattan sonra böyle oldu grafiklerin yetmediğini söylüyor pes 12'de bile ki ben bu bilgisayarla asassian's creed 3 crysis 2 gibi oyunları çok rahat oynardım şimdi en dandiği bile çalışmıyor lütfen yardım edin

- - - Eklendi - - -

bu arada ekran kartım güncel

ekran kartını güncel zannediyorsun.. değildir belki.. tavsiyem driver pack solution gibi bir yazılımla tüm driverları yeniden yükle derim ben.. ayrıca laptopta biraz zor ama pc'deki donanımları çalmışda olabilirler..

- - - Eklendi - - -

başlata (veya çalıştıra) şunu yaz:

dxdiag

sonra ekran sekmesinde yazanları bize söyle..

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Ekran kartı iyise bir sözüm yok bilmiyordum :)

clawiss

clawiss

Üye
    Konu Sahibi
Ad:İntel(R) HD GraphicsÜretici:İntel CorparationYonga Türü:İntel(R) HD Graphics (Core i5)DAC Türü:İnternalYak. Toplam Bellek:1696 mbGeçerli Görüntü Modu:1366x768(32 bit) (60 HZ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt