GPS hızlandırma değişik yöntem..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:::burak:::

Üye
    Konu Sahibi
GPS hızlandırma değişik yöntem..
gpsle ilgili bir kaç ayar verilmiş bende olumlu sonuç verdi arkadaşlar tekrar tekrar girmeme rağmen
sizde deneyin bu arada blog sayfası mavericke aittmiş dün fark ettim

OğuzcanAbi

Üye
maverick kim ?
Birde çalışıosa kolay bi yöntem .d

ares_53

ares_53

Üye
kalıcı bir yöntem değilmiş ama.. her telefonu açıp kapadığımızda da bu işi yapmakla kim uğraşcak şimdi :) paylaşım için teşekkürler burak ve anlatım içinde mavericke teşekkürler:evet:

Üye
    Konu Sahibi
kalıcı bir yöntem değilmiş ama.. her telefonu açıp kapadığımızda da bu işi yapmakla kim uğraşcak şimdi :) paylaşım için teşekkürler burak ve anlatım içinde mavericke teşekkürler:evet:

167 saat kalıcıymış tabi yeniden açmaksak:ehebende tekar girince niye oluyor diyorum :)

silver021

silver021

Üye
gerek yok bunlara. navigasyonu araba kullanırken açın 50 saniyede 12 tane uyduyu bulup bağlanıyor zaten. navigasyonu sırf fantezi olsun diye açıpta bağlanamayan çeksin diye evin balkonlarından sarkan arkadaşlara sesleniyorum navigasyonu amacına göre kullanırsanız sorun çıkmaz anında bağlanır zaten.

akdenizx

akdenizx

Üye
telefonu her kapatıp açışımızda GPS datasını yeniden almamız gerekiyor. Kısacaksı fiyasko ! Bende Gps geç buluyor ama buluyor. Sabit konumda açık alanda maksmum 3 dakiakada buluyor. Ondan sonra kolay zaten. Ama önemli olan sabit durması ilk etapta

frager

frager

Üye
Brdr maverick paylaşım yapmayı bilmiyo mu paylaşcak olsa burda kendi paylaşırdı bu emek hırsızlığı değil midir Lütfen bu konularda hassas davranın

Emek vermeden emeğin değeri asla anlaşılmaz.

Bu gün bunu bir daha anladım ne yazık ki...

Üye
    Konu Sahibi
Brdr maverick paylaşım yapmayı bilmiyo mu paylaşcak olsa burda kendi paylaşırdı bu emek hırsızlığı değil midir Lütfen bu konularda hassas davranın

Emek vermeden emeğin değeri asla anlaşılmaz.

Bu gün bunu bir daha anladım ne yazık ki...

dostum yanlış anladın benim adamın emeğine saygım var o yüzden yanlış anlaşılma olmasın diye isminide belirttim ,kopyala yapılştır da yapmadım daha ne yapıyım??:allalla: yanlış birşey yaptıysam özür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt