GPRS nasıl kapatıcam

ilker

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar devamlı kontürüm gidior

ozkanak

ozkanak

Üye
nomal ekranda kapama tusunu basılı tut kapanır :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
GPRS ayarlarını yok edersen , bu dertten kurtulursun.

kadabra

kadabra

Üye
Baglantı ayarlarında Gprs sürekli ve geçici baglantı diye 2 secenek vardır ve muhtemelen sen sürekli yi seçtiğin için ekranından G harfi gitmiyor Geçici baglantıyı seçmen lazım. :artı:

Alive

Alive

Üye
Kardes arkadasların söylediğine katılıyorum.Bunları yapmana rağmen kapanmıyorsa(ki kapanmayacak eminim :D ) Tel.inde virüs var dimektir.telefonu yedekle ve *#7780#ya da *#7730# yaparak soft format at teline..kurtul dertten..Benim başıma sürekli geliyo bu olay.. :ah: :vur: :wacko:

ilker

Üye
    Konu Sahibi
eywallah saolasınn sildim kurtulum format atmadım

Alive

Alive

Üye
Tebrikler..Ha unutmadan hatırladım ki Appman programıyla formatsız halledebilirsin..Al sana bir alternatif daha :wacko:

Benzer Konular

ömer talat katı
Cevap
8
Görüntüleme
167
Nuru TaşDemir
Genc007
Cevap
4
Görüntüleme
172
Genc007
Enpatsu Shakugan
Cevap
21
Görüntüleme
304
tuna200
Cevap
1
Görüntüleme
544

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt