gpedit.msc uygulanamaz sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

szqn55

szqn55

Üye
    Konu Sahibi
gpedit.msc uygulanamaz sorunu

dostlar selamunaleyküm şirket maili yüzünden bir takım güvenlik güncellemesi yüklendei pc ye şifre zorunluluğu getirildi ben maili kaldırdım ama şifreyi bir türlü kaldıramıyorum güvenlik ilkesi izin vermiyor gpedit de engeli buldum ama kaldıramıyorum yardım edin.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Windows da açılan oturum yönetici hesabı mı yoksa kısıtlı bir hesap mı, yönetici olarak çalıştırdın mı ?

PALA.

PALA.

Üye
Şirket, okul veya aile hesabı ile değilde kişisel olarak oturum açın.
Administrator(yönetici) hesabıyla oturumu açıp şifre sormayı kapatabilirsiniz.

szqn55

szqn55

Üye
    Konu Sahibi
Windows da açılan oturum yönetici hesabı mı yoksa kısıtlı bir hesap mı, yönetici olarak çalıştırdın mı ?
hayır yönetici kendi kişisel hesabım bu
Şirket, okul veya aile hesabı ile değilde kişisel olarak oturum açın.
Administrator(yönetici) hesabıyla oturumu açıp şifre sormayı kapatabilirsiniz.
yönetici hesabı zaten ama gpediti yönetici olarak çalıştırmadım bir deneyeyim bakayım

PALA.

PALA.

Üye
@szqn55 kalıntılardan kaynaklı bir hatada olabilir, belki kurtarır sorundan önceki bir tarihe sistem geri yükleme yapın.

szqn55

szqn55

Üye
    Konu Sahibi
malesef haftalar oldu sorunla ilgili yokmu regedit gibi yerde silinmesi gereken birşey
yoksa formattan başka çarem yok gibi

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Birde normal Windows ortamından çıkıp Güvenli Mod ile açıp oradan yapmayı deneyebilirsin.

szqn55

szqn55

Üye
    Konu Sahibi
malaesef hiçbiri çözüm değil

PALA.

PALA.

Üye
malaesef hiçbiri çözüm değil
Uzaktan uzağa anlaşılması pek mümkün değil, sebep başlık ve konuyla da alakalı olmayabilir.
Kaybettiğin zamana yazık en iyisi verilerini yedekle ve format at :sirit:

Ayriyetten bu iki makalede parola sorununu aşmanızda fayda sağlayabilir, uygulayın ve ' bilgisayarı yeniden başlat' ın

szqn55

szqn55

Üye
    Konu Sahibi
Uzaktan uzağa anlaşılması pek mümkün değil, sebep başlık ve konuyla da alakalı olmayabilir.
Kaybettiğin zamana yazık en iyisi verilerini yedekle ve format at :sirit:

Ayriyetten bu iki makalede parola sorununu aşmanızda fayda sağlayabilir, uygulayın ve ' bilgisayarı yeniden başlat' ın

eyvallah sağolun sorunum şu ki parolar girmek değil bu saçmalık yüzünden pc 10 sn hareketsizlikten sonra kilitleniyor bütün seçenekler pasif şuanlık çözüm olarak dontsleep diye uygulama kullanıyorum uyku modunu engelliyor arka planda açık duruyor

• Beğen
Tepkiler: PALA.

Üst Alt