gozunuzde buyutmeyin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
gozunuzde buyutmeyin
Şampiyonlar Ligi'nde bu sezon gruptan çıkmayı hedefleyen Fenerbahçe'de, Teknik Direktör Christoph Daum umut dolu mesajlar verdi.

Daum yakın çevresine, “Evet biliyorum grupta favori değiliz ancak futbolda imkansız yoktur. Özellikle bu ilk maçta İtalyanlar'a Türk futbolunun geliştiğini, Türk futbolcusunun çok yetenekli olduğunu göstermek istiyoruz. Takım olarak kalbimizi, yüreğimizi sahaya yansıtırsak iyi bir sonuç alabiliriz” ifadesini kullandı.

Tecrübeli hoca ayrıca Devler Ligi'ne iyi başlamak gerektiğini de savunarak “Nasıl başlarsak öyle gider. Bu yüzden Milan karşısında dikkatli olmalıyız. Geçen sezon grupta 9 puan aldık ancak ikinci tura çıkamadık. Ben aynı puanı bu sezon da almamız halinde gruptan çıkacağımızı düşünüyorum. Çünkü bu sezon grupta takımlar biraz denk. Bu nedenle geçen sezon aldığımız 9 puanın ikinci tur için yeteceğini söylüyorum. Fenerbahçe bunu başaracak güçte” şeklinde konuştu.

Futbolcularıyla dün bir toplantı yapan Daum, çeşitli uyarılarda bulundu. Milan'ın maç kasetlerini izletip, sistemlerini, zayıf ve güçlü yönlerini iyi etüd etmelerini isteyen tecrübeli hoca, “Korkmayın, rakibi gözünüzde büyütmeyin. Böyle düşünürseniz, kaybederiz. Fenerbahçe gibi kendinize güvenerek oynarsanız, kazanabiliriz. Ankara maçındaki hataları yaparsak, Milan affetmez. Onun için çok dikkatli olmanızı istiyorum” dedi.

valmont2

Üye
milan ı eger daum un dedigi gibi fazla buyutmesseniz , ayrıca ankaraspor macındaki basit hataları yaparsanız alıcagınız en iyi maglubiyet 4-1 veya 5-1 olur.. ;)

delimakina

Üye
siz unutun abi grubu murubu yayla kupası varmış oraya gidin

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Daum doğru konuşmuş bence.. ;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
abi varya aslında fener in kadrosu manyak ama başında o kokainci daum olduktan sonra deil gruptan çıkmak diskalifiye bile olursunuz yaw o takımın başında adam gibi bi antrenör yok allahtan bizim işimize yarıyo :)

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Originally posted by delimakina35@Sep 12 2005, 08:55 PM
siz unutun abi grubu murubu yayla kupası varmış oraya gidin
[post=163928]Quoted post[/post]​

:ehe:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
"Hayal Ederseniz , Gerçekleştirirsiniz."

FrontmaN

FrontmaN

Üye
en az 2 yer geliriz :)

delimakina

Üye
ben yıllardan beri hayal ediyorum bos iş

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ya ben 2ye razıyım... ;)

Madara olmayalımda...

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
daum hep söyler öyle kulak asmayın :D

delimakina

Üye
abi uefa büyük umut olur

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by Gokhan43@Sep 12 2005, 11:11 PM
"Hayal Ederseniz , Gerçekleştirirsiniz."
[post=164078]Quoted post[/post]​
:kop: :kop: söz güzel ama fener için gece gündüz hayal et yine gerçekleştiremen (daum durdukça !!!!!!!!!)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 12 2005, 11:24 PM
Ya ben 2ye razıyım... ;)

Madara olmayalımda...
[post=164127]Quoted post[/post]​

Evet.

Ben de razıyım.Zaten benim umudum olduğum söylenemez. :(

Caine

Caine

Üye
bir galatasaraylı olarak hemde koyu bir gsli olarak. inşallah fener milana 5 çekerde gelir ne diyim ;;)

tsubasa

tsubasa

Üye
Nası gözümüzde büyütmeyelim yaaaaaa,MİLAN bu MİLAN boru değil...

hidayet

hidayet

Üye
Originally posted by tsubasa@Sep 13 2005, 05:08 AM
Nası gözümüzde büyütmeyelim yaaaaaa,MİLAN bu MİLAN boru değil...
[post=164453]Quoted post[/post]​
:kop: :bravoo: :kop:
olsun dua edin kalede rüştü yok

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by Caine@Sep 13 2005, 02:28 AM
bir galatasaraylı olarak hemde koyu bir gsli olarak. inşallah fener milana 5 çekerde gelir ne diyim ;;)
[post=164280]Quoted post[/post]​
ceb e attığın mesajın aynısınıda bura yazsana elinin böyle yazdığına bakmayın içi bizden değil ahhh caine ahhh

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Caine , doğruları konuşalım :ehe:

izzet

Üye
ahhhhh fener işin çok çok zor yani benim hiç umudum yok :eksi:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt