Gözlük Numarası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Baranbaris

Baranbaris

Üye
    Konu Sahibi
Gözlük Numarası
Arkadaşlar gözlük camımı alalı 6 ay oldu uzağı eskisi kadar net göremiyorum. Numarasında bir ilerleme mi var gerileme mi?
Şimdiden teşekkürler :tebessüm:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bence bu sorunun cevabını bulabileceğin yeri çok iyi biliyorsun. Geçmiş olsun. :)

kfahaa

kfahaa

Üye
Numaran kaptırmış gitmiş takmıyon mu ?
sende göz doktoruna doğru kaptır :)

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris
UpOneTR

UpOneTR

Üye
evet gözün 2 numara miyop oalrak ilerlemiş git bi 7 numara miyop gözlük al bişey kalmaz :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris ve kfahaa
HeroMR

HeroMR

Üye
Ben 0,25 / 0,50 ile başladım. Sırf astigmat* sebebiyle taktım yoksa gerek yoktu. Şuanda 2 yıldan uzun süredir takıyorum 2,25 / 2,50 gibi bir şeye çıktı.

Başlarda hep takmıyordum ancak 1 yıldır sürekli takıyorum.

*Bulanık görmeye sebep olan bir göz kusuru.

ozakin70

ozakin70

Üye
0.50 ye 0.75 le başladım 6 yıl sonra 2.50 a 3.0 ;)
Yatmadan yatmaya çıkarıyorum yoksa çok rahatsız oluyorum çünkü malesef Allah ın verdiğine sahip çıkmayınca geri gelmiyor 6 yıldır dünyaya cam arkasından bakıyorum bazen gerçek hayatı görmek için gözlüğü cıkardıgımda gördüğüm tek şey karma karışık bi görüntü ;(

• Beğen
Tepkiler: -Empat- ve Baranbaris
hasaneness

hasaneness

Üye
Gecmis olsun

• Beğen
Baranbaris

Baranbaris

Üye
    Konu Sahibi
Sağol.

• Beğen
Tepkiler: hasaneness
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Geçmiş olsun :sarıl:

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Ben, burada yazılanların sana hiç bir şekilde fayda sağlamayacağını yineliyorum.

• Beğen
Tepkiler: kfahaa
Baranbaris

Baranbaris

Üye
    Konu Sahibi
Ben, burada yazılanların sana hiç bir şekilde fayda sağlamayacağını yineliyorum.
Haklısın abi de daha yeni başladım gözlük kullanmaya bilmediğimden danışmak istedim ve cevabımı aldım konu kapanabilir.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Haklısın abi de daha yeni başladım gözlük kullanmaya bilmediğimden danışmak istedim ve cevabımı aldım konu kapanabilir.
Elbette hepimizin yaptığı bir şeydir bu.:evet: Lakin bir iş için yahut başka bir şeyler hakkında fikir ve öneri almak istiyorsak; soracağımız soruyu daha özenli seçmemiz gerekir. O vakit alınan/verilen cevaplar işimize yarar. :) Konudaki soruya cevabı sadece doktor verebilir, o yüzden burada yazılanlar işine yaramaz demek istedim. Fakat alıntıladığım soruya verilecek cevaplar çok daha farklı olurdu. Her neyse yine de kapanmasını istiyorsun kapatayım. :tebessüm:

• Beğen
Baranbaris

Baranbaris

Üye
    Konu Sahibi
Kapatabilirsin abi :tebessüm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt