Gözlemci raporu Türkiye lehine değil

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
CNN TÜRK Spor Servisi'nin ortaya çıkardığı gözlemci raporunda Türkiye ile ilgili en önemli maddeler şunlar:
Karşılaşma sırasında ve sonrasında Türk Milli Takımı’nın yer aldığı kulübeden sahaya müdahaleler oldu.
<div align="center"></div>
Maç sırasında tribünlerden sahaya pet şişeler ve bayrak sopaları atıldı.
Karşılaşmanın ardından Türk Milli Takımı Yardımcı Antrenörü Mehmet Özdilek, soyunma odasına giden İsviçre Milli Takım oyuncusu Hugel&#39;e çelme taktı.

Maçın bitiş düdüğü ile birlikte Türk Milli Takımı oyuncusu Alpay Özalan, soyunma odası koridoruna hareket eden İsviçreli oyunculara saldırdı ve tekme attı.

Alpay&#39;ın yanı sıra Emre Belözoğlu da İsviçreli oyunculara saldırdı ve yumruk attı.

Yönetici olduğunu düşündüğümüz sivil giyimli bir şahıs, maçın ardından hakem kapısını zorlayarak tekmeledi.

Yetkisiz bazı kişiler güvenlik güçlerini yönlendirdi. Türk Milli Takımı oyuncularından Emre Belözoğlu ve Tümer Metin maçın hakemi Franck de Bleckere&#39;i tartakladı.

Diğer bir oyuncu Fatih Akyel ise bu oyunculara müdahele ederek olayların büyümesini engelledi.

Raporda yer alan bu ifadeleri inceleyen FIFA Disiplin Komitesi ayrıca Fatih Terim&#39;in maç sonrası düzenlediği basın toplantısı kayıtlarını gerek gördüğü takdirde isteyebileceğini açıkladı
 


van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Zaten duruma burdan bile bakılınca lehimize olması mümkün değil..
 
abuvice

abuvice

Üye
çok kötü cezalar alacağız.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt