GÖRÜNTÜLÜ CHAT PROGRAMI ( İMİCHAT ) cepten cebe

Sponsorlu Bağlantılar

MERT3233

MERT3233

Üye
Mesafe önemli değil isterse biri Amerikada diğeri Türkiyede olsun hiç farketmez..Ayrıca ben proyu türkçe yaptım isteyen arkadaşlar olursa siteye eklerim..

aobaytar

Üye
İmichat acaba windows mobile işletim sistemine sahip telefonlarda da çalışıyor mu? Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

selcukinam

Üye
bunu sadece bılgısayardan yapamıyomuyuz

okankoc

okankoc

Üye
link ölü:hmmm

okkankaya

okkankaya

Üye
teşekkürler

H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
teşekkürler :oke:

voljtrann

voljtrann

Üye
tesekürler

kücük46

Üye
tsk paylasim icin

--------------- Ekleme ---------------

tesekur paylasim icin arkadasim eyw

9898cem9898

9898cem9898

Üye
ne gerek var ki s60 ta görüntülü görüşme war

Master_sezer

Master_sezer

Üye
Teşekkürler..

ertooth

ertooth

Üye
nokia ovi mağazasından verilen bu program tam bir soygun işi yapıyor arkadaşlar .programı telefona nokia ovi den kurdum telefonum E 72 ne gerek vardıki 3G li konuşmak varken aptallık yapıp programı çalıştırdım.her ne hikmetse hesabımdan otomatikmen 10 tl cekildi hiç bir şey anlamadım bu program dolandırıyor dikkat edin arkadaşlar benden uyarması.

repci5858

Üye
Jar desteklisi yokmu bunun

dunopy

Üye
Bu programı telefonuma indirdim 20 tl kesti bilginize arkadaşlar oda başı 10 tl kesiyor dikkatli olun

pınar,

Üye
slmmmmmmmmmmmmmm

----------Eklendi @ 14:55:42 ---------- Yazıldı @ 14:54:56 ----------

kimse yokmu

posett

Üye
slm arkadaşlar bende sizden bişey rica edecem ben telafonuma son sürümü yüklemek istiyorm da yardımcı olabilirmisiniz 5800xpressMusic ben yeni üye oldum siteye şimdiden tsk

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
ellerine sağlık reşekkürler :bigstar::bigstar:

haqqus

haqqus

Üye
arkadaslar bende dustum 10tl tuzagına yenı yuklemısdım msj hakkı yapacakdım gıttı butun kontorum musterı hızmetlerını aradım gerı ıade ıcın her zmankı ukalalık la ve bılgısızlıkle cebınıze oyun ındırmıssınız dedı herıf bı program cınlılerınde gozu acıldı soygun ısıne baslamıslar kanmayın

lens

Üye
Mesafe önemli değil isterse biri Amerikada diğeri Türkiyede olsun hiç farketmez..Ayrıca ben proyu türkçe yaptım isteyen arkadaşlar olursa siteye eklerim..

slm usta ben elindeki türkce programa talibim türkce olanına benim telefon nokia e72 uyumluysa yollarmısın lütfen