Görme engelliler için


nrllh.60

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar görme engelliler için konuşan yani sesli veya mobile speak gibi ekran okuyucuların okuma yapabildiği web tarayıcı var mı? Ve bir de bildiğiniz ekran okuyucular var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
 
NEXUS

NEXUS

Üye
konu hakkında bilgim yok fakat telefon yerini değiştir orası telefon numarası değil telefon modeli (iphone 5 , nokia lumia 1520 , nokia 5800 , galaxy s5 gibi) :) onu herkes görebiliyor.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt