Googledan Yeni Bir Hizmet: Google Music


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Google’dan bir yeni hizmet daha.. “Google Music” geliyor !Google, Google Music isimli hizmetini hayata geçirdi. Bu sayede kullanıcılar, sanatçılar ve şarkılar hakkında bağlantılar ve bilgilere ulaşabiliyorlar.

Ekrana gelen sonuç listesinde ayrıca notalar, şarkı sözleri, yorumlar ve download mağazaları da bulunuyorlar.

Google, müzik download hizmeti sunmayacaklarını özellikle vurguluyor. Müzik severler bu konuda uzmanlaşmış arama motorunun sonuç listesindeki download hizmetlerinin bağlantılarına tıklayabilirler.

<span style="font-family:Comic Sans Ms"><span style="color:#999999"><span style="font-size:8pt;line-height:100%">haber3</span></span></span>
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt