Googledan "kablosuz internet"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lossalive

Üye
    Konu Sahibi
Online aramanın dünya lideri Google, şimdi de kablosuz internet hizmetine hazırlanıyor. Şirketin web sayfasında belirtildiğine göre, Google Wifi adı verilen yüksek hızlı internet bağlantısı hizmeti, "Google Secure Access" adlı ürünün ücretsiz indirilmesiyle daha güvenli bir internet bağlantısı sağlayacak.

Arama motorlarının lideri şirket böylece diğer internet servis sağlayıcıları ve telekomünikasyon şirketleriyle rekabete girişecek.
Bu arada, Google'ın Harvard, Michigan ve Stanford üniversitelerinin kütüphanelerindeki milyonlarca kitabı "tarayarak" bir sanal kütüphane oluşturma projesinin de devam etmekte olduğu haber veriliyor.

<<Alıntıdır>>
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt