Google'dan Apple'a rakip dizüstü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
doctorrr

doctorrr

Üye
    Konu Sahibi
Google'dan Apple'a rakip dizüstü
Google, bir süre önce tanıtım videosu internete sızan dokunmatik ekranlı dizüstü bilgiasayarı ‘Chromebook Pixel’i tanıttı. ABD’de 1299 dolardan satışa sunulacak olan Chrome Pixel, Chrome OS ile Apple’a meydan okuyan bir rakip olarak belirdi.

Google, Chrome işletim sistemiyle çalışan dokunmatik ekranlı Chrome Pixel dizüstü bilgisayarını görücüye çıkardı.

Chrome Pixel, 32.6 cm (12.85 inç) ekran genişliğine ve 2560x1700 çözünürlüğe sahip. İşletim sisteminin performansı dikkat çeken bilgisayar, 1.8 GHz işlemci hızına sahip Intel Core i5 işlemci kullanıyor.

4 GB RAM’e sahip olan Chrome Pixel, Intel HD 4000 grafik işlemci birimi ve 32 GB SSD belleğe sahip. Çözünürlük kalitesi 239 ppi (inç başıa piksel) olan Chrome Pixel, bu çözünürlüke Apple MacBook Pro’nun 227 ppi çözünürlük kalitesini geride bırakıyor.

1.62 cm kalınlığındaki Chrome Pixel, 1.5 kg ağırlığında. Alüminyum kasa bilgisayarın aydınlatmalı klavyesi ve 720 piksel web kamerası da diğer özellikleri arasında göze çarpıyor.

Chrome Pixel, tüketicilere büyük bir bulut depolama kapasitesi fırsatı sunuyor. Cihazı satın alanlara, 3 yıl boyunca 1 TB Google Drive üyeliği verilecek.

32 GB modeli 1299 dolar olan Chrome Pixel, 64 GB modeli için 1449 dolardan satılacak.

kcsoft

kcsoft

Üye
:hmmm bu Google dan herşey beklenir apple a kafayı takmış bikere

haber için :tşk:

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
birşeyler yapacak :tşk:

mesutgaga

mesutgaga

Üye
google her türlü alır :D herşeyi elegecircek yakında

SeRdarGwN

Üye
Tasarım olarak kendi çizgisi olmalıydı ama çözünürlüğü çok iyi

esokmen

esokmen

Üye
Bence android olmaliydi

restmod

restmod

Üye
Tasarimi cok begendim ayrica o ekrana o cozunurluk cok iyi olmus ama crome os u ilk defa duyuyorum hayirlisi bakalim :tşk:

kcsoft

kcsoft

Üye
tasarimi harika google telefon gibi ayda bir yeni model çikarir :D

Symbianize

Symbianize

Üye
Macbook un yanından geçemez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt