Google Play üzerinden 25 milyar uygulama indirildi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Google Play üzerinden 25 milyar uygulama indirildi
Akıllı cep telefonu ve tabletler son dönemde inanılmaz bir hızla gelişim gösterdiler. Akıllı telefon ve tabletler için en önemli bileşenlerden bir tanesi de kullandıkları mobil işletim sistemleri olarka karşımıza çıkıyor. Şu anda dünya üzerinde en fazla kullanılan mobil işletim sistemi de Googletarafından geliştirilen Android işletim sistemi.İşletim sistemlerinin en büyük gücü, o işletim sistemi için geliştirilen uygulama ve oyunların çokluğu. Popüler olması ile birlikte Android için geliştirilen uygulamalar da sayı olarak oldukça gelişim gösterdi. Daha önceAndroid Market üzerinden uygulamaları sunan Google, daha sonraGoogle Play servisini kurarak, buradan uygulamalarını sundu.Geçtiğimiz Mayıs ayında Google, Google Play Store üzerinden toplam indirilen uygulama sayısını 15 milyar olarak açıklamıştı. Aradan sadece beş aylık bir süre geçtikten sonra Google‘dan yeni bir açıklama daha geldi. Gelen bilgiye göre Google Play Store üzerinden indirilen uygulama sayısı 25 milyarı geçti.Google‘dan bu oalyı kutlamak için bir çok oyun ve uygulama her gün 0.25$gibi bir ücretle sunulacak. Google Play Store‘u takip etmenizi öneririz.

Kaynak: MC

saruman_me

saruman_me

Üye
:tşk:

Kerim.

Kerim.

Üye
:tşk:

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt