Haber Google Play Store'da haftanın ücretsiz isimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Google Play Store'da haftanın ücretsiz isimleri
Android kullanıcılarının ziyaret ettiği uygulama mağazası Google Play Store'da, yılbaşı öncesinde ücretsiz olan uygulamalar, oyunlar ve ikon paketli belli oldu.

1 milyarı aşkın kullanıcı sayısı ile akıllı telefon sektörünün en çok tercih edilen ismi olarak karşımıza çıkan Android işletim sisteminin uygulama mağazası Google Play Store'da ücretli uygulama, oyun ve diğer dosyaların ücretsiz olarak sunulma geleneği devam ediyor. Yılbaşına özel olarak hazırlanan bu yeni kampanyalar kapsamında, ücretsiz olan uygulamalar ve oyunları bizde sizlere tek başlık altında topladık.

Ücretsiz olan uygulamalar
$4.99 yerine 3 gün boyunca ücretsiz

Ücretsiz olan oyunlar
$1.99 yerine 2 gün boyunca ücretsiz

$0.99 yerine 2 gün boyunca ücretsiz

$1.99 yerine 6 gün boyunca ücretsiz

$0.99 yerine 7 gün boyunca ücretsiz

$1.39 yerine 7 gün boyunca ücretsiz

Ücretsiz olan ikon paketleri

$1.49 yerine 4 gün boyunca ücretsiz

$0.99 yerine 4 gün boyunca ücretsiz

$1.49 yerine 6gün boyunca ücretsiz

$0.99 yerine 6 gün boyunca ücretsiz
Google Play Store'da haftanın ücretsiz isimleri

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Şimdi merak ettim. Ücretsiz her bir indirmenin parasını google, uygulama geliştiricisine verecek mi acaba? Gerçi hediye diye sundukları bu uygulama, oyun ve simge paketinin tamamını toplasan hiç biri peş para etmez ya O ayrı mesele. :gul:

Bilgilendirme için :tşk:

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Şimdi merak ettim. Ücretsiz her bir indirmenin parasını google, uygulama geliştiricisine verecek mi acaba? Gerçi hediye diye sundukları bu uygulama, oyun ve simge paketinin tamamını toplasan hiç biri peş para etmez ya O ayrı mesele. :gul:

Bilgilendirme için :tşk:
O konunun detayını bende bilmiyorum ama kısa süreliğine tamamen ücretsiz olan uygulama veya oyunları bir kere indirirseniz daha sonra silseniz bile geri yükleyebiliyorsunuz uygulama tamamen sizin oluyor :)

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
O konunun detayını bende bilmiyorum ama kısa süreliğine tamamen ücretsiz olan uygulama veya oyunları bir kere indirirseniz daha sonra silseniz bile geri yükleyebiliyorsunuz uygulama tamamen sizin oluyor :)

Bunu duyduğuma sevindim. ücretsiz olarak indirecekler, ücretli satın almış sayılacakları için istedikleri zaman indirebilmeleri gerçekten çok iyi :bud:

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Bunu duyduğuma sevindim. ücretsiz olarak indirecekler, ücretli satın almış sayılacakları için istedikleri zaman indirebilmeleri gerçekten çok iyi :bud:
Aynen hocam yani ücretli iken kısa süreliğine ücretsiz olan bir uygulama veya oyun varsa hemen indirin bir kere yeterli. Daha sonra tamamen satın almış gibi uygulama sizin oluyor :D

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

Üst Alt