Google ile `Popülerlik Analizi`

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
Google ile `Popülerlik Analizi`

Firmalar artık markalarının kendi sektöründeki diğer markalara kıyasla ne kadar popüler olduğunu artık bir kaç tıklama ile bulabiliyor. Google`ın nimetlerinden faydalanan pek çok hizmetten birisi olan Google Popülerlik Analizi ücretsiz bir şekilde sunuluyor.

Türkiye`de ilk kez yapılan Google Popülerlik Analizi ( ) isimli proje sayesinde markanızı, rakiplerinizi ve sektörünüzü belirterek markanızın link analizini yapıyor ve ne kadar popüler olduğunu anında görebiliyorsunuz. Project House tarafından geliştirilen sistemde şu anda Otomotiv, Perakende, Finans, Beyaz Eşya gibi birçok sektördeki firmaya ait Web adresinin sektörlerinde ne kadar popüler olduğu bir kaç dakika içerisinde analiz edilebiliyor.

Project House tarafından yapılan bir başka araç ise eğlenceli bir Google oyunu; Google Arena ( ). Bu araç Google`da aranabilecek herhangi iki kavramı birbirlerine göre kıyaslıyor. Örneğin Fenerbahçe-Galatasaray arasında bir mücadeleyi Google Arena`da yapmaya ne dersiniz? Bakalım hangi takımla ilgili Google`da daha çok sayfa var? Rakibinizle kendi markanızı karşılaştırmak, kimin daha popüler olduğunu bulmak, iki ülkeyi karşılaştırmak, aklınıza ne gelirse, dünyanın en büyük ringine çıkartmak mümkün!
(Hürriyetim)

kingenes

kingenes

Üye
Bu yazdığın beyin analizi kadar güzel olmasa da yine de ii bişe.ee teknoloji niçin var....

ekolix

Üye
ılgınc bır topıc yaaa!!!

emege saygı...

_GiTaRisT_

Üye
karşılaştırdım maxiceple bi kaç siteyi..GSM modunda..ama araya turkceli filanda koydu aklımı karıştırdı.. :DD

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
saol cins bir yazı..

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by _GiTaRisT_@Sep 27 2005, 11:37 PM
karşılaştırdım maxiceple bi kaç siteyi..GSM modunda..ama araya turkceli filanda koydu aklımı karıştırdı.. :DD
[post=179348]Quoted post[/post]​
karsilastirma soyle oluyor,mesela;
www.maxicep.com yazip arattiriyosun
sonra
örn: bi cep tel sitesi.com yazip arattiriyorsun
hangisinin daha cok sayfada bulunursa o daa taninmis oluyor...

mesela Arsenal 26,400,000 site
M.United 31,100,000 site
Chelsea 31,700,000 site

;)

iceboy

iceboy

Üye
Ilginc, bu Google'da heryere elini atiyor zaten. Ellerine saglik...

Caine

Caine

Üye
cidden tuhaf ve güzel

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by Caine@Sep 28 2005, 12:55 AM
cidden tuhaf ve güzel
[post=179416]Quoted post[/post]​
aynen katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt