1. 2.5 Milyon Üyeye ulaştık! Bunun şerefine forumumuzda daha önce mesaj göndererek aktiflik sağlamış ancak forum kurallarına uymayarak ban cezası ile forumdan uzaklaştırılan üyelerimize yönetim olarak bir şans daha verme kararı aldık ve tüm engelleri kaldırdık! İşte Detaylar!
Duyuruyu Kapat

Google Files GO, final sürümüyle indirime sunuldu!

 • 6 Aralık 2017
 • 89 Okunma
 • 0 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. Google tarafından hazırlanan dosya yönetici uygulaması Files Go, final sürümüyle birlikte ücretsiz olarak Play Store'da indirilmeye sunuldu.
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Akıllı telefon pazarında işletim sistemi dünyasının en çok tercih edilen adı olan Android'in mimarı olan Google, şimdilerde ise bu platforma özel olarak tasarladığı uygulamalarla karşımıza çıkıyor. Bu bağlamda mevcut mobil uygulamalarını sürekli güncelleyen ekip, ayrıca yeni mobil uygulamalarla da karşımıza çıkmaya devam ediyor.  Şirket tarafından Android platformuna özel olarak hazırlanan Google Files Go isimli uygulama beta sürecini sonlandırdıktan sonra resmi olarak final sürümüyle indirime sunulurken, cihazlarınızdaki dosyalarınızı profesyonel şekilde yönetmenize imkan tanıyor.  Cihazda yüklü olan tüm dosyalar ile uygulamaları tek bir başlık altında görüntülemenize imkan tanıyan bu uygulama, gereksiz yada ihtiyaç duyulmayan dosyaları tespit ederek ise cihazda boş alanlar oluşturmanıza imkan tanıyor. Çift dosyalar, resimler ve hatta videoları bile tespit edebilen uygulama, bu işlemi akıllı medya kartları üzerinden gerçekleştiriyor.  Uygulamayı indirip cihazına kuranlara muhteşem bir yenilik daha kazandırılırken, uygulamanın yüklü olduğu bir cihazla kolayca dosya aktarımı gerçekleştirebiliyor. Wi-Fi Hotspot desteğini barındıran cihazlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilen bu özellik, kolaylıkla bir başka cihaza dosya göndermenize ve ondan dosya almanıza imkan tanıyor.
  Google Play Store Files Go indirme linki

   


  Yazan: TheNightMare.
  Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
17/12/2017 - 07:23