Google Chrome Mac OS Ve Linux' e De Port Edildi...


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kısa bir süre önce codeweavers google chrome'u mac ve linux e de port edildi. Buyrun downloadlar

Download Now

<str&#111;ng style="" images="" smileyler="" virgul.gif="" border="0" alt="" title="Virgul" smilieid="291" class="inlineimg"> 254, 254);">Apple Mac OS X
</str&#111;ng>


  • Note: requires OS X 10.4 or higher and an Intel CPU, PowerPC Macs are NOT supported.
<str&#111;ng style="" images="" smileyler="" virgul.gif="" border="0" alt="" title="Virgul" smilieid="291" class="inlineimg"> 254, 254);">Linux
</str&#111;ng>


Screenshots

<!-- Screenshots -->

CrossOver Chromium on Mac OS X

CrossOver Chromium on Ubuntu Linux


 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

ANIL
Cevap
3
Görüntüleme
513
İbrahimakinci
Cevap
7
Görüntüleme
7K


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt