Google & Bing


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
    Konu Sahibi


Arama motorlarının sıkı savaşında Bing cephesinden gelen ataklar google ve yahoo’nun gözünü korkutmaya başladı.
Arama motorları arasındaki sıkı rekabeti biliriz. Genellikle google’ın ön planda olduğu bu savaşta belki ilk tercihinizin google iken başkalarının da ana tercihleri yahoo veya bing’tir. Daha çok google’ın zirvede olduğu bu savaşta her ay kullanım verileri açıklanırken bu yılda bu veriler açıkladı. Verilere bakarak google’ın gerilediği gözlerden kaçmazken, bing’in biraz daha üste çıktığı dikkatlere takıldı. Bunların haricinde de yahoo’nun yine gerilemede olduğu da görüldü.
Bing’in son dönemdeler de yaptığı bu artışı epeyce bir göze batarken google’ın buna karşılık olarak nasıl bir adım atacağı da merak konusu oldu.


<><><><><><><>

Benim yorumum ise bing ne yaparsa yapsın google'u geçemez :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt