Google aramalarında Maxicep çıkmıyor ve sitenin anasayfasına girilemiyor!

Sponsorlu Bağlantılar

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Google aramalarında Maxicep çıkmıyor ve sitenin anasayfasına girilemiyor!
Bugün googleye herzaman ki gibi maxicep forum yazdım ve aradım maxicep harici her site çıktı.

Bir çalışma mı var yoksa sorun mu?

Aylarca girmediğim oluyor sitenin olmadığını düşünmek bile onca hatıranın gittiğini düşünmek bile kahretmeye yetti.

Yönetici tarafından düzenlendi:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Merhabalar sorunsuz şekilde sitemiz ilk sayfada çıkıyor, arama geçmişini temizleyerek deneme yapabilirsin.

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Anlık bir şey olabilir konu açtıktan sonra denediğimde oldu. Maxicep forum yazdığımda shftdelete forumunda maxicep ile ilgili açılan konu çıktı.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Anlık bir şey olabilir konu açtıktan sonra denediğimde oldu. Maxicep forum yazdığımda shftdelete forumunda maxicep ile ilgili açılan konu çıktı.

Dün bununla ilgili başka konuda bir diyalog oldu aramada maxicep çıkmıyor, maxicepte açılan hiçbir konuda çıkmıyor gece düzeldi sorun...
@Doğuş Pertez hocam geçmişle felan alakalı değil, bende öyle düşündüm defalarca temizlememe rağmen sonuç değişmedi, maxicep dışındaki siteler normal çalışıyordu. Ancak gece düzeldi...

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Google site arama elemanı (robotu) maxicep sitesini görmüyor olabilir .

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bu durum, Google'a göre ve site popülerligi ile ilgili olarak her zaman değişebilir.

Son düzenleme:
  • Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Eski kara ambar symbiancılar derneği olsaydı google buna cesaret edebilirmiydi...
Forumda yaprak oynamıyor google de haklı kepenk kapatıyor, sorun 3-5 saat sürdü :hmmm

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve TheNightMare.
Baydırman

Baydırman

Moderator
Ara sıra olan bir sorun. Sebebini öğrenmek ve önlemini almak lazım.

Üst Alt