Google Ana Sayfa Nasıl Yaparım

Sponsorlu Bağlantılar

 • 11 Ekim 2013
 • 496 Okunma
 • 1 Cevap

 1. 11 Ekim 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Google Ana sayfa yapmak için aşağıdaki adımları izlemelisiniz.Sanmayın ki bu çok zor hiçde değil sizlere en ayrıntılı şekilde anlatmaya çalışacağım.Yazımızın sonunda Google ana syafa yapmış olackasınız hepiniz ekolay gelsin diyerek hemen anlatmaya başlıyorum Google ana syafa yapmak için uygulamanız gereken yollar şöyledir:

  İnternet Explorer Kullanıcısıysanız yapmanız gereken işlmeler şöyledir:Öncelikle İnternet Explorerı açın.Daha sonra Yukarıdaki Araçlar'a tıklayın,internet araçları'nı seçin Gelen pencerenin üzerinde Genel bölümünde olmalısınız. değilseniz genel sekmesine tıklayın. Giriş sayfası kısmında Adres bölümüne "http://www.google.com/" yazın. Tamam butonuna tıklayın ve çıkın sonraısnda Google ana sayfanız olmuş olacaktır.

  Firefox Kullanıcısıysanız yapmanız gereken işlemler şöyle:Hemen Firefox'u açın. Yukarıdan Araçlar'a tıklayın. Seçenekler'e tıklayın.Gelen pencerede Konum bölümüne http://www.google.com/ yazın. Tamam" butonuna tıklayın ve çıkın işte hepsi bu kadar gördüğünüz gibi arkadaşlar her iki tarayıcıda da Google ana sayfa yapmak oldukça basit hepiniz ekolay gelsin..
   


  Yazan: Doğuş Pertez

  Sponsorlu Bağlantılar
 2. 11 Ekim 2013 #2

  marist

  marist

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
23/07/2019 - 11:56