Golcünün kralı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
Golcünün kralı
Golcünün kralı

Beşiktaş formasını giydiği ilk maçta gol sevinci yaşayan Ailton, Yıldırım Demirören’e söz verdi: 30 golün üstüne çıkıp, kral olacağım

Göz kamaştırdı
Denizlispor karşısında Beşiktaş taraftarı önüne çıkan ve daha ilk maçı olmasına karşın rakip fileleri havalandırmasını bilen Goncalves Ailton el üstünde tutuluyor... 90 dakikanın bitiminde kaldığı Swissotel’in yolunu tutan Sambacı’nın sürpriz bir ziyaretçisi vardı. Başkan Yıldırım Demirören yıldız oyuncuyu otelinde ziyaret edip, performansından çok memnun kaldığını ifade etti ve attığı golden ötürü tebrik etti.

‘Söz veriyorum’
Başkan Yıldırım Demirören’e Denizlispor maçında giydiği formayı hediye eden Ailton bir de söz verdi. Werder Bremen’de gol kralı olduğunu hatırlatan Sambacı, “Bundesliga’da 26 gol atarak gol kralı olmuştum. Beşiktaş’taki hedefim ise 30 golün üzerine çıkıp, tekrar bu unvanı elime geçirmek. İstediğim topları alırsam boş geçmem” dedi. Başkan Demirören’in ise “Gol atmak senin işin” diyerek esprili bir cevap verdiği öğrenildi.

Salihyet

Salihyet

Üye
Hiç sanmıyorum ama daha öncede böyle bi haberine rastlayıp cevap vermiştim bu haberlerin kaynağı flan varmı?bir site vb. bir şey olabilir.

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Emim olunki bu sezon Ailton gol kralı olur ;;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Olur ama 30 gol belli olmaz.. ;)

SANCAR

SANCAR

Üye
30 gol atamaz bence de ama gol krallığına en büyük aday bence ;;)

the_patriot

Üye
30 gol attı diyelim, ama youla , veysel, ahmet dursun ve ahmed hassan a kaç gol kalacak , mantıklı düşünün bu takımda 4-5 tane forvet var.....adamın değil takımın iyi olması lazım

Salihyet

Salihyet

Üye
Originally posted by the_patriot@Aug 16 2005, 02:53 PM
30 gol attı diyelim, ama youla , veysel, ahmet dursun ve ahmed hassan a kaç gol kalacak , mantıklı düşünün bu takımda 4-5 tane forvet var.....adamın değil takımın iyi olması lazım
[post=134176]Quoted post[/post]​
+100 KATILIYORUM hemde baliç de ilk maçında hatrick yaptı ama onuda yedeğe attı GS

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt