Golcüler Ze Roberto yu istedi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
    Konu Sahibi
Golcüler Ze Roberto yu istedi
Transferde sol kanada kaliteli bir oyuncu arayan Galatasaray, Bayern Münih'in Brezilyalı yıldızı Ze Roberto için girişimlerini sürdürüyor. Bu oyuncunun transferini teknik direktör Gerets de çok istiyor. Ze Roberto konusunda yönetim ve teknik heyet arasında sağlanan görüş birliğine sarı-kırmızılı futbolcular da katıldı. G.Saray'ın yıldızları, Brezilyalı oyuncunun transferinin takıma büyük katkı sağlayacağı konusunda hemfikir...

Sağlı sollu vururuz

Cimbom'un tecrübeli golcüsü Hakan Şükür, Ze Roberto için "Gerçekten çok doğru bir seçim. Alınması takım adına mükemmel olur. Bir kere çok yönlü. Sağ kanatta Ribery, solda da Ze Roberto'nun bulunduğu bir Galatasaray hem Türkiye liginde hem de Avrupa'da çok büyük başarılara imza atacaktır. Yöneticilerimiz bu transferi bitirirlerse çok büyük bir iş yapmış olurlar" yorumunu yaptı. G.Saray'ın bir başka golcüsü Necati de Hakan Şükür gibi Ze Roberto'yu dört gözle bekliyor. Yıldız oyuncu, "Geçen sezon devre arasında Ribery'yi alarak büyük bir transfer yapmıştık. Şimdi Ze Roberto da alınırsa işlem tamamlanır. Bu kadroyla bizi kimse tutamaz" ifadesini kullandı.

En iyiler arasında

Cimbomlu diğer oyuncular da Ze Roberto'ye övgü yağdırdılar. Volkan, "Bence şu anda dünyanın en iyi solakları arasında. Alınırsa rakiplerimizin çekeceği var. Kalitesini zaten anlatmaya gerek yok. O kendini kanıtlamış bir marka" derken Ayhan ise "Adı bile yeter. Onunla aynı takımda oynamaktan büyük keyif alacağımı düşünüyorum" diye konuştu.

schweppes

Üye
alınırsa ayhan takıma girmeye devam edermi :)

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by schweppes@Jun 14 2005, 11:14 AM
alınırsa ayhan takıma girmeye devam edermi :)
[post=84252]Quoted post[/post]​
ben de tam bilmiyorum ama ister girsin ister girmesin değişen b işey olmaz çünkü Ze Roberto ondan daha kaliteli bir futbolcu

schweppes

Üye
ben alınabileceğine pek inanmıyorum
peşinde baya takım var diye biliyorum

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
    Konu Sahibi
işte o hiç belli olmaz

hidayet

hidayet

Üye
bencede herşey para değil :nono: futbolcu önce
mutluluk arar mutlulukta para değildir bunu unutmayın ;) ;;)

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
    Konu Sahibi
para ile saadet olmaz demişler bu yüzden fener mesut değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt