gokhan we arkadslarına

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teta

Üye
    Konu Sahibi
gokhan we arkadslarına
sayın gokhan tum mesajlarım içiresinde size yaptiğim atıflar dahıl senden özür diliyorumm beni yanlış anladınız muhım deıl hepinize bol sans ;;)

msw

msw

Üye
Originally posted by teta@Aug 30 2005, 12:54 AM
sayın gokhan tum mesajlarım içiresinde size yaptiğim atıflar dahıl senden özür diliyorumm beni yanlış anladınız muhım deıl hepinize bol sans ;;)
[post=148672]Quoted post[/post]​
abicim sen bizi yanlış anladın...bizim kesinlikle art niyetimiz yoktu...gel bize katıl..sen de yorumlarını yaz...

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by msw+Aug 30 2005, 12:56 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(msw &#064; Aug 30 2005, 12:56 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-teta@Aug 30 2005, 12:54 AM
abicim sen bizi yanlış anladın...bizim kesinlikle art niyetimiz yoktu...gel bize katıl..sen de yorumlarını yaz...
[post=148674]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

aynen maxicep kardesligi :artı:

Caine

Caine

Üye

;;) çok kibarsın arkadaşım. bu senin büyüklüğünü gösterir

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Nasıl büyüklük gösteriyor Caine, olayı bilmiyorsun galiba &#33;&#33;

Ne gökhan&#39;ın nede gökhan&#39;ı destekleyen arkadaşların hiçbir suçu yoktu, onlar sadece senin açtığın konu&#39;nun forum kurallarına aykırı olduğunu belirttiler ve gökhanda konu&#39;yu kilitledi. Sen ne yaptın siyaset&#39;in forumda yasak olduğunu bile bile illa siyaset konuşmaya çalıştın ve konuşamayıncada saçmaladın hemde çok saçmaladın.

Eğer forumda siyaset konuşulsaydı o konuşmalarda %100 bir siyaset adamı aşağılanılacak, o adama çok ağır laflar sarfedilecekti. Farzedelim ki konuşmada aşağılanılan kişi&#39;nin bir tanığı gördü, o zaman konuşanların ve site admini Negative&#39;in bu tür konuşmaya göz yumduğu için başı belaya girmeyecekmiydi?

Biz bu yüzden siyaset konuşmasının yasak olduğunu bildiğimiz için sana bunu anlatmaya çalıştık ama senin karşılığın o kötü laflar oldu..

Saygılar

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Sitemizdeki Tüm Yönetimdeki Arkadaşların Hepsi Saygı Değerdir. Onları tanımadan onlar hakkında yorumda bulunmak çok yanlış sonuçlar doğrabiliyor. Çünkü hepsi gayet başarılı ve saygılı insanlar ;) ;;)

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
özür dilemekle büyüklüğünü gösterttin...şimdi sıra forumlarda boy göstermekte..

msw

msw

Üye
Originally posted by KimyageR+Aug 30 2005, 01:43 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(KimyageR &#064; Aug 30 2005, 01:43 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-teta@Aug 30 2005, 12:54 AM
Sitemizdeki Tüm Yönetimdeki Arkadaşların Hepsi Saygı Değerdir. Onları tanımadan onlar hakkında yorumda bulunmak çok yanlış sonuçlar doğrabiliyor. Çünkü hepsi gayet başarılı ve saygılı insanlar ;) ;;)
[post=148751]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
tşk kimyager
+1 :artı:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Originally posted by _CHiLeKesH_@Aug 30 2005, 01:44 AM
[post=148757]Quoted post[/post]​

Nasıl büyüklük gösteriyor ya şunu bir anlatsanıza bana ..

emreakcali

emreakcali

Üye
siyaset nerde ya bizde bi göz atsak ona göre yorum yapsak diyorum nerde hangi konunun icinde olay ne?

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Originally posted by BeRdOşH+Aug 30 2005, 01:48 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(BeRdOşH &#064; Aug 30 2005, 01:48 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-_CHiLeKesH_@Aug 30 2005, 01:44 AM
[post=148757]Quoted post[/post]​

Nasıl büyüklük gösteriyor ya şunu bir anlatsanıza bana ..
[post=148763]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
Etme eyleme şimdi :wacko:
Özür dilemek ve affetmek büyüklüktür derler. Arkadaşta o manada konuşmuş sanırım ;)

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
heralde yani..olaylarda haksız olduğunu yada yapmaması gereken şeyleri yaptığını anlayıp özür dilemek bi bakımdan büyüklüktür...size karşı değil.kendine karşı..

Caine

Caine

Üye
ya arkadaş yaptığı yanlışın farkına varmış ve gelip delikanlı gibi özürünü dilemiş. evet bence bu büyüklüktür ve kimsede fikrimi dğeiştiremez. her ne olursa olsun hatayı anlamak büyük bir kudrettir. ben kendi şahsım adına oraya birşeyler yazım ve aslada değişmeye niyetim yok. eğer bu büyüklük değilse demekki sizlerin dediğine göre küçük düşmekmiş :( ben fikrimi değişmem. arkadaşım genede büyüklük yaptın. sana saygı duydum. iyi geceler herkese

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Şimdi anladım durumu kusura bakma biraz tersler gibi cevap yazdım sana karşı..

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Originally posted by Caine@Aug 30 2005, 01:53 AM
ya arkadaş yaptığı yanlışın farkına varmış ve gelip delikanlı gibi özürünü dilemiş. evet bence bu büyüklüktür ve kimsede fikrimi dğeiştiremez. her ne olursa olsun hatayı anlamak büyük bir kudrettir. ben kendi şahsım adına oraya birşeyler yazım ve aslada değişmeye niyetim yok. eğer bu büyüklük değilse demekki sizlerin dediğine göre küçük düşmekmiş :( ben fikrimi değişmem. arkadaşım genede büyüklük yaptın. sana saygı duydum. iyi geceler herkese
[post=148779]Quoted post[/post]​

+1 özür dilemek başlı başına büyüklüktür ve erdemliliğin bir göstergesidir

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
yok sorun değil berdosh...caineye teşekkür ederim anlatmak istediklerimi daha açık anlatmış...

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Yaw tamam arkadaşlar bende bize karşı büyüklük göstermiş olduğunu sandım :(

emreakcali

emreakcali

Üye
yaw bu polemik nerde gecti biri bana söylesin catlayacam simdi :vur:

Caine

Caine

Üye
eğer sizlere karşı bir yanlış konuşmama ve kırıcı sözlerim olduysa cümleten özür dilerim :( ama içimden geçenleri yazmıştım. iyi geceler arkadaşlar

FrontmaN

FrontmaN

Üye
15 dk once geçti yorgan gitti polemik bitti :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt