Uygulama Görüşme Kayıt Dosyaları Tam olarak nasıl gizlenir?

Sponsorlu Bağlantılar

dallass

dallass

Üye
    Konu Sahibi
Görüşme Kayıt Dosyaları Tam olarak nasıl gizlenir?
Arkadaşlar
Bu tür kayıt programı kullanıp bir konudan ötürü sıkıntı yaşayan yokmu?
Call recorder benim telefondada yüklü amma
ben bu kayıtların kimse tarafından dinlenmemesi açısından tamam uygulama girişini şifreledim ama
bir baktım bu ses dosyalarının tümü müzik çalarımda müziklerimin içinde mevcut
play dedim bu ses kaytları çalmaya başlayınca şok oldum,
bu beyinsizler daha ne diye uygulama girişine şifre koyuyor anlayabilmiş değilim....

Bu ses dosyalarının şifreyle korunmuş uygulamanın haricinde,
Müzik çalar dahil hiç bir yerde ulaşılabilmesini istemiyorum varmı böylesi bir
call-recorder uygulaması,
çok acil yardım lütfen yardım...

• Beğen
Tepkiler: kadikoy

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Aynı sorun tüm kayıt proğramlarında var total recall kullanıyorum müzik listesi içinde mevcut maalesef

kadikoy

kadikoy

Üye
vay be enteresan bi konu ,
gerçekten müzik çalardaki parçalar içersinde tüm telefon görüşme kayıtları var.
symbianlı telefonumu kontrol ettim,çok şükür onda gözükmüyor.
Tavsiyem elinin altında yedek symbianlı telefon tut.

dallass

dallass

Üye
    Konu Sahibi
Bu tür gizli olması gereken uygulamaları gelişigüzel yazmış olmazlar,
yada böyle bir salaklığı yapmış olabilirlermi?
sen tut görüşme kayıt uygulaması yap ama
bu uygulamanın tüm kayıtlarına 5 yaşındaki çocuk bile ulaşabilsin,
yok yok arkadaşlar mutlaka ama mutlaka bu ses dosyalarını tam anlamıyla gizleyen
bir call recorder uygulaması yada yöntemi vardır,
Tekrar söylüyorum Bilen varsa lütfen paylaşsın....

PALA.

PALA.

Üye
Muhtemelen kayıtların tutulduğu lokasyondan kaynaklanıyor. Kayıt klasörünü iç içe geçmiş 3-5 tane klasörden oluşturmayı deneyin belki işe yarar. Müzik çalar tarama yaptığında mp3 uzantılı tüm dosyaları listeye ekler...

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Kayıt dosyaları; mp3, waw, ogg etc gibi formatlarda kayıt ediliyor
Bu dosyaların müzik çalarda oynatılabildiği için dinleyebilirsiniz
Müzik çalarda ve dosya gezginlerinde görünmemesi için bilgisayar üzerinden ses dosyaların bulunduğu klasörün isminin başına "." (Nokta) koyun
Başında "." Bulunan klasörler android içinde görünmezler

Bkz: klasörün ismi "sesdosyaları"
Bunu ".sesdosyaları" şeklinde yeniden adlandırın

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve TheNightMare.
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Benim telefon da Kendi özelliği program kullanmıyorum

dallass

dallass

Üye
    Konu Sahibi
Kayıt dosyaları; mp3, waw, ogg etc gibi formatlarda kayıt ediliyor
Bu dosyaların müzik çalarda oynatılabildiği için dinleyebilirsiniz
Müzik çalarda ve dosya gezginlerinde görünmemesi için bilgisayar üzerinden ses dosyaların bulunduğu klasörün isminin başına "." (Nokta) koyun
Başında "." Bulunan klasörler android içinde görünmezler

Bkz: klasörün ismi "sesdosyaları"
Bunu ".sesdosyaları" şeklinde yeniden adlandırın
Yöntem için tşkrler ama denemeden önce sorayım;
Peki bu şekilde dosya ismi değştiridiğimiz zaman,
call recorder kayıt için kendi dosya yolunu yinede bulabilirmi yani hata vermezmi?
çünkü windowstan örnek vermek gerekirse,
windowstaki herhangibir programın ilgili dosyasının adını dahi değiştirirsek,
program ilgili dosya yolunu bulamıyor ve hata veriyor...
androidde böylesi bir hata oluşmazmı?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Bu tür gizli olması gereken uygulamaları gelişigüzel yazmış olmazlar,
yada böyle bir salaklığı yapmış olabilirlermi?
sen tut görüşme kayıt uygulaması yap ama
bu uygulamanın tüm kayıtlarına 5 yaşındaki çocuk bile ulaşabilsin,
yok yok arkadaşlar mutlaka ama mutlaka bu ses dosyalarını tam anlamıyla gizleyen
bir call recorder uygulaması yada yöntemi vardır,
Tekrar söylüyorum Bilen varsa lütfen paylaşsın....

Malesef gelişigüzel yazıyorlar. Çünkü görüşme kaydı yaparken kayıt edilen formatın amr, wav veya ne bileyim hangi formatta kayıt edilmesi gerektiği ayarlarda vardır. Bazı ses kaydetme uygulamaları uygulamanın kendisine kilit özelliği ekliyorlar. ama uygulama kilitli olduğu halde dosyalarım bölümüne girdiğiniz zaman, veya telefondan müzik klasörüne girdiğinizde hepsini görebiliyorsunuz.

Bu ses kaydetme uygulaması yazanlar, sözüm meclisten dışarı deve kuşu gibidir. Kafasını kuma gömer, geriye kalan tüm vucut dışarda olduğu halde kendilerini gizlemiş sanırlar.

Oysaki bu call recorder uygulaması ses kaydererken, ses dosyası olmayan bir formatta kaydetse cihazda görünmezdi. Tabiki bu farklı formatın da, ses kaydedici uygulamasında dinlenebilme ve uygulamanın kendisinin kilitlenebilme özelliği de olması gerekirdi. Bunu da yapacak kapasite sanırım kimsede yoktur.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Malesef gelişigüzel yazıyorlar. Çünkü görüşme kaydı yaparken kayıt edilen formatın amr, wav veya ne bileyim hangi formatta kayıt edilmesi gerektiği ayarlarda vardır. Bazı ses kaydetme uygulamaları uygulamanın kendisine kilit özelliği ekliyorlar. ama uygulama kilitli olduğu halde dosyalarım bölümüne girdiğiniz zaman, veya telefondan müzik klasörüne girdiğinizde hepsini görebiliyorsunuz.

Bu ses kaydetme uygulaması yazanlar, sözüm meclisten dışarı deve kuşu gibidir. Kafasını kuma gömer, geriye kalan tüm vucut dışarda olduğu halde kendilerini gizlemiş sanırlar.

Oysaki bu call recorder uygulaması ses kaydererken, ses dosyası olmayan bir formatta kaydetse cihazda görünmezdi. Tabiki bu farklı formatın da, ses kaydedici uygulamasında dinlenebilme ve uygulamanın kendisinin kilitlenebilme özelliği de olması gerekirdi. Bunu da yapacak kapasite sanırım kimsede yoktur.
Ben uygulamadan kullanirken önceden amr falan kaydediyordu aynen
Şuan mp3 kaydediyor direk

Morpheuz

Morpheuz

Üye
Eğer bahsettiğin uygulamada kaydedilecek klasörü seçebilme imkanın varsa kayıt yerini gizli bir klasör olarak seçebilirsin. Launcher kullanıyorsan -veya bazı cihazlarda uygulama gizleme özelliği mevcut oluyor- mp3 playerını gizleyip farklı bir player indirdikten sonra kara listeye o klasörü alabilirsin.

Üst Alt